MTN Street dabber ink 18 mm 2 barvy

Graffiti optimized
Značka: MTN
145 Kč 119,83 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Squeezer 18 mm, kulatý hrot,

  • černá+červená,

  • lihová báze

Detailní informace

Barva: MTN Black
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: MTN Red ink
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Squeezer španělského výrobce MTN s širším hrotem stopy 18 mm. Uvnitř squeezeru je náplň na alkoholové bázi, která je rychleschnoucí a velice těžce odstranitelná-pigment odolává rozpouštědlům. Tímto inkoustem je možné psát i na neporézní materiály, do porézních se vsaje. Tělo squeezeru je z velice měkkého plastu, čímž je umožněna regulace průtoku barvy hrotem. Doporučujeme psát na jemné a čisté povrchy. Tato produktová řada nabízí pouze černou a červenou barvu s excelentní odolností vůči UV záření. Náplň je možné použít na všemožné druhy materiálů v interiéru i exteriéru. Stopa je po zaschnutí vysoce permanentní. Objem náplně 90 ml. Squeezer lez opětovně naplnit a dokoupit do něj náhradní hrot.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Po vyprázdnění squeezeru je možné koupit náhradní náplně. Po upotřebení hrotu je možné koupit náhradní hroty.

Squeezer této řady s užším hrotem 10 mm najdete zde: MTN Street dabber ink 10 mm.

 

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

 

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vůdčí postavení na trhu s barvami ve spreji si společnost MTN buduje již od roku 1994. Právě tato společnost vytvořila kult s názvem „Montana“. Výroba začala a dodnes pokračuje v Katalánsku, nedaleko Barcelony.  Na rozdíl od do té doby většiny vyráběných barev ve spreji byl v případě Montany záměr dodat na trh sprej, který by svými vlastnostmi splňoval požadavky tehdy se hojně rozvíjející kultury – graffiti. Byly to první spreje s mezinárodní distribucí, které měly svůj jasný cíl – podpora street art a graffiti komunity. Bohužel došlo v průběhu let k tomu, že společnost neregistrovala obchodní značku „Montana“, a proto muselo dojit k přejmenování na „MTN“, neboť název „Montana“ registroval jeden z jejich distributorů v Německu. Ten značku používá dodnes, ačkoliv to není historický originál. MTN je dnes světovou špičkou mezi výrobci barev ve spreji a své produkty distribuuje napříč všemi kontinenty. Mimo barvy ve spreji MTN dnes vyrábí také technické spreje a dokáže tak uspokojit potřeby zákazníka při jeho lakýrnické práci od A do Z.