MTN Street dabber ink 10 mm 2 barvy

Graffiti optimized
Značka: MTN
130 Kč 107,44 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Squeezer 10 mm, kulatý hrot,

  • černá+červená,

  • lihová báze

Blog-tutorialy-ukazky praci

Detailní informace

Barva: MTN Black
Momentálně nedostupné
130 Kč
107,44 Kč bez DPH
Barva: MTN Red ink
Momentálně nedostupné
130 Kč
107,44 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Squeezer španělského výrobce MTN se standardním hrotem šíře 10 mm. Uvnitř squeezeru je náplň na alkoholové bázi, která je rychleschnoucí a velice těžce odstranitelná-pigment odolává rozpouštědlům. Tímto inkoustem je možné psát i na neporézní materiály, do porézních se vsaje. Tato produktová řada nabízí pouze černou a červenou barvu s excelentní odolností vůči UV záření. Tělo squeezeru je z velice měkkého plastu, čímž je umožněna regulace průtoku barvy hrotem. Doporučujeme psát na jemné a čisté povrchy. Náplň je možné použít na všemožné druhy materiálů v interiéru i exteriéru. Stopa je po zaschnutí vysoce permanentní. Objem náplně 30 ml. Squeezer lez opětovně naplnit a dokoupit do něj náhradní hrot.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Po vyprázdnění squeezeru je možné koupit náhradní náplně. Po upotřebení hrotu je možné koupit náhradní hroty.

Sqzeezer této řady se širším hrotem najdete zde: MTN Street dabber ink 18 mm.

 

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Street edition
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: MTN
? 2. Typ popisovače: Squeezer
? 3. Hrot popisovače: 8 -10 mm
? 4. Chemické složení náplně: Alkohol/lihové
? 5. Vlastnosti náplně: Permanentní
Váha: 50 g

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vůdčí postavení na trhu s barvami ve spreji si společnost MTN buduje již od roku 1994. Právě tato společnost vytvořila kult s názvem „Montana“. Výroba začala a dodnes pokračuje v Katalánsku, nedaleko Barcelony.  Na rozdíl od do té doby většiny vyráběných barev ve spreji byl v případě Montany záměr dodat na trh sprej, který by svými vlastnostmi splňoval požadavky tehdy se hojně rozvíjející kultury – graffiti. Byly to první spreje s mezinárodní distribucí, které měly svůj jasný cíl – podpora street art a graffiti komunity. Bohužel došlo v průběhu let k tomu, že společnost neregistrovala obchodní značku „Montana“, a proto muselo dojit k přejmenování na „MTN“, neboť název „Montana“ registroval jeden z jejich distributorů v Německu. Ten značku používá dodnes, ačkoliv to není historický originál. MTN je dnes světovou špičkou mezi výrobci barev ve spreji a své produkty distribuuje napříč všemi kontinenty. Mimo barvy ve spreji MTN dnes vyrábí také technické spreje a dokáže tak uspokojit potřeby zákazníka při jeho lakýrnické práci od A do Z.