Molotow Burner 440pp 6 barev

Graffiti optimized
Značka: Molotow
145 Kč 119,83 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Fix 20 mm, „T“ hrot,

  • zkrácená verze,

  • 3 metalické a 3 klasické odstíny,

  • alkoholová báze

Detailní informace

Barva: TULIP BLUE
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: SIGNAL BLACK
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: TRAFFIC RED
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: Copper
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: Chrome
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH
Barva: GOLD I.
Momentálně nedostupné
145 Kč
119,83 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Zkrácený fix s hrotem šíře 20 mm německého výrobce Molotow. V této produktové variantě je v nabídce 3 metalických a 3 klasických odstínů. Náplň je lihová, pigment je permanentní a vhodný na téměř všechny materiály od plastů, přes kov, porcelán, sklo, dřevo, papír, po kůži, a další materiály. Díky hrotu s 20 mm stopou je možné docílit silných tahů, takže je fix vhodný například pro kaligrafii, tagy, či pokrytí velkých ploch. Zkrácená verze těla fixu a jeho netradičnímu uchopení navíc poskytuje nové možnosti při práci. Barvy dobře kryjí a po zaschnutí jsou vodě a oděru odolné. Fix je vybaven optimalizovaným ventilem pro plynulou distribuci barvy do hrotu a vyniká svojí vysokou spolehlivostí. Fix je možné opakovaně naplnit, či k němu dokoupit náhradní hrot. Náplň je bez obsahu xylenu a bez rozpouštědel. Fixy této řady lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

Upozorňujeme, že zobrazené barevné odstíny se mohou od reálných barev lišit v důsledku nastavení a kalibrace Vašeho monitoru. 

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.