MTN Graphic marker 12 pastel set Výhodné balení

Fine art
Značka: MTN
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Sada oboustranných fixů MTN,

  • 12 ks pastelových odstínů,

  • špičatý a zkosený hrot, vhodné na papír

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranné fixy na alkoholové bázi španělského výrobce MTN. Fixy obsahují velmi kvalitní náplně a hroty (1 mm a 4 - 7 mm) vyrobené v Jižní Korei. Jemný špičatý hrot pro tenké linky a zkosený na druhé straně pro větší plochy. Díky průsvitnému inkoustu na bázi alkoholu mohou být vrstveny. Fixy skvěle padnou do ruky a jednotlivé odstíny vycházejí z řady sprejů MTN 94.

Tento set obsahuje odstíny:
Ipenama Yellow, Sundance, Plancton, Supernova Pink, Chewing Gum, Shiva Violet, Community Violet, Vespa Green, Luminouse Green, Angel Blue, Cyan a Blender.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

Rovněž čtěte návod na použití fixů a popisovačů.

Inspiraci pro práce s fixem můžete čerpat v rubrice blogu: Tipy pro práci s fixy a popisovači.

Upozorňujeme, že zobrazené barevné odstíny se mohou od reálných barev lišit v důsledku nastavení a kalibrace Vašeho monitoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: MTN
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: MTN
? 2. Typ popisovače: Sady fixů
? 3. Hrot popisovače: 0,1 - 1,5 mm, 4 - 6 mm
? 4. Chemické složení náplně: Alkohol/lihové
? 5. Vlastnosti náplně: Permanentní
Váha: 0,2 kg
Položka byla vyprodána…

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vůdčí postavení na trhu s barvami ve spreji si společnost MTN buduje již od roku 1994. Právě tato společnost vytvořila kult s názvem „Montana“. Výroba začala a dodnes pokračuje v Katalánsku, nedaleko Barcelony.  Na rozdíl od do té doby většiny vyráběných barev ve spreji byl v případě Montany záměr dodat na trh sprej, který by svými vlastnostmi splňoval požadavky tehdy se hojně rozvíjející kultury – graffiti. Byly to první spreje s mezinárodní distribucí, které měly svůj jasný cíl – podpora street art a graffiti komunity. Bohužel došlo v průběhu let k tomu, že společnost neregistrovala obchodní značku „Montana“, a proto muselo dojit k přejmenování na „MTN“, neboť název „Montana“ registroval jeden z jejich distributorů v Německu. Ten značku používá dodnes, ačkoliv to není historický originál. MTN je dnes světovou špičkou mezi výrobci barev ve spreji a své produkty distribuuje napříč všemi kontinenty. Mimo barvy ve spreji MTN dnes vyrábí také technické spreje a dokáže tak uspokojit potřeby zákazníka při jeho lakýrnické práci od A do Z.