Řazení produktů

198 položek celkem

Výpis produktů

Montana Black 400 ml  187 barev
Tip Graffiti optimized Více barev
od 105 Kč
Měrná cena: od 262,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, vysoký tlak, 187 matných odstínů, pro graffiti využití skvělá volba

194/RAN
MTN 94 Magenta 1753
Tip Graffiti optimized Více barev
MTN 94 400 ml 216 barev
Skladem (>10 ks)
od 115 Kč
Měrná cena: od 287,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, s nízkým tlakem, 216 matných odstínů, přesná a čistá stopa

65/RAN
Molotow Premium 400 ml  275 barev
Tip Profi work Více barev
od 135 Kč
Měrná cena: od 337,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, nízký tlak, 275 pololesklých odstínů, skvělé vlastnosti, vysoká odolnost

287/RAN
Montana Gold 400 ml  215 barev
Fine art Více barev
od 115 Kč
Měrná cena: od 287,50 Kč / 1 l

Akrylické spreje, 215 odstínů, nízký tlak, přesná stopa

1298/RAN
MTN Hardcore 400 ml  142 barev
Tip Graffiti optimized Více barev
od 105 Kč
Měrná cena: od 262,50 Kč / 1 l

Lesklé barvy ve spreji, střední tlak, 142 barevných odstínů, výborné vlastnosti

77/RAN
Montana Cans BLUE 400ml BLU3260 kopie
Novinka Více barev
179 Kč

Barvy ve spreji na vodní bázi, středí tlak, 82 matných odstínů, s nízkým zápachem a rychlým schnutím

10063/900
MTN Water Based 400 ml  83 barev
Novinka Fine art Více barev
199 Kč až –9 %
od 180 Kč
Měrná cena: 472,50 Kč / 1 l

Akrylový sprej, vodní báze, 82 matných odstínů, stříbrná a zlatá téměř bez zápachu, dobré krytí

9204/RAN
MTN VICE Submarine Yellow 11651
Novinka Graffiti optimized Více barev
MTN Vice 400 ml 50 barev
Skladem (>10 ks)
od 99 Kč

Pololesklé barvy ve spreji, vysoký tlak, 50 barevných odstínů, velmi rychlé schnutí, perfektní krytí AKCE! Při koupi 6 a více kusů TRIKO MTN VICE ZDARMA! Více v popisu...

9699/RAN
MTN 94 FLUO 400 ml  6 UV barev
Fine art Více barev
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Fluorescentní barvy ve spreji, nízký tlak, 6 neonových matných odstínů, svítí pod UV světlem

71/BLU
Molotow Premium varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Ochranný lak, čirý, lesklý, vysoká odolnost

342
Montana White OUT 400 ml  Kryvá bílá
Graffiti optimized
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, vysoký tlak, s perfektním krytím, pro graffiti využití skvělá volba

1989
Montana Chalk spray 400 ml  10 barev
Více barev
230 Kč
Měrná cena: 575 Kč / 1 l

Křídová barva ve spreji, jednoduše odstranitelné vodou, 10 matných odstínů,

6057/B
Montana Black Infra 400 ml  6 UV barev
Fine art Více barev
115 Kč
Měrná cena: 287,50 Kč / 1 l

UV barvy ve spreji, vysoký tlak, 6 neonových odstínů, svítí pod UV světlem

203/NEO
1069 bf20f8ea 812e 487a a420 55ab583ac7e8.d39e8c4f
Akce
259 Kč –69 %
79 Kč
Měrná cena: 158 Kč / 1 l

Stříbrná barva ve spreji, odstín RAL 9007,  pro hobby využití

77/RV112
Montana Gold metallic 400 ml  3 barvy s vysokým leskem+2 matné
Více barev
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Akrylické spreje, měděná, stříbrná a zlatá ve variantě mat a vysoký lesk, nízký tlak, přesná stopa

3647/100
Spray Max 2K varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
519 Kč
Měrná cena: 1 297,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, lesklý, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

2671
MTN Chalk spray 400 ml  8 křídových barev
Fine art Více barev
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Křída ve spreji, 8 matných odstínů, stříbrná+zlatá, jednoduše odstranitelné vodou

1841/ST
Montana Night glow 400 ml  Svítí ve tmě
Fine art Více barev
370 Kč
Měrná cena: 925 Kč / 1 l

Fosforový sprej, ve tmě svítí, zelená a oranžová, skvělé pro dekorace a výzdobu

206/ORA
MTN Metallic 400 ml  9 metalických barev
Tip Více barev
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Metalíza ve spreji, kovový, metalický vzhled, 9 perleťových odstínů

161/MET
Montana Black OUT 400 ml  Kryvá černá
Graffiti optimized
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, vysoký tlak, 100% černá,  perfektní krytí přes chrom

1988
MTN 94 Transparent 400 ml  9 průhledných barev
Fine art Více barev
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Transparentní barvy ve spreji, nízký tlak, 9 průhledných odstínů, pro dokonalé přechody a stínování

74/TRA
Belton Granite effect 400 ml
Více barev
375 Kč
Měrná cena: 937,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem kamene, pro dekorace v interiéru i exteriéru, 7 barevných odstínů

5235/GRA2
Rabeko RAL 400ml
Novinka Více barev
od 79 Kč

Barvy ve spreji dle stupnice RAL, na všechny materiály, 30 barevných odstínů

10005/RAL
MTN Radiator paint 400 ml  3 barvy
Profi work Více barev
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Sprej na radiátory, odolný poškrábání a zažloutnutí, saténově lesklá bílá, šedá, černá  

5598/BIL
Belton Terracotta effect 400 ml  5 barev
Více barev
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem terakoty, pro dekorace v interiéru i exteriéru, 5 barevných odstínů

5226/MAN
Montana Gold Disco white 400 ml  Bílá UV aktivní barva
Fine art
130 Kč
Měrná cena: 325 Kč / 1 l

Efektový sprej, bílá svítící pod UV světlem, použitelná jako základ pod další UV barvy

3693
MTN Synthetic Varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 437,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, saténový, syntetický, vysoká odolnost v náročných podmínkách

1827
MTN Water Based Fluo 400 ml  5 neon barev
Více barev
199 Kč –5 %
189 Kč
Měrná cena: 472,50 Kč / 1 l

Fluorescentní akrylový sprej, vodní báze, 5 neonových barev, svítí pod UV světlem

9425/NEO
Montana Glitter effect 400 ml  4 barvy třpytek
Tip Fine art Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Transparentní lak, obsahuje stříbrné, nebo barevné třpytky, vhodný na dekorace, disky kol a další

242/CER
Montana Gold 400 ml zlatá lesklá
Montana Gold 400 ml zlatá lesklá
Momentálně nedostupné
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Zlatý, akrylický sprej, ve variantě vysoký lesk, nízký tlak, přesná stopa

6708
MTN Synthetic Varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 437,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, matný, syntetický, vysoká odolnost v náročných podmínkách

1828
Montana Metallic effect 400 ml  16 metalických barev
Profi work Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylické, metalické spreje, 15 efektových odstínů, nízký tlak, pololesklý výsledek

1301/MET
Montana Acrylic varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, matný, 100% transparentní, fixace a ochrana práce

215
2K PRO varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Dvousložkový lak ve spreji, zvláštní komora s tužidlem uvnitř spreje, velmi odolná ochrana s lesklým finišem

9486
2K PRO paint 400 ml  6 barev
Novinka Profi work Více barev
399 Kč

Dvousložkové barvy ve spreji, zvláštní komora s tužidlem uvnitř spreje, velmi odolná barva pro profesionální výsledky,  5 lesklých odstínů + matná černá

9357/RAL
Spray Max 2K Epoxy primer filler 400 ml  3 barvy
Profi work Více barev
539 Kč
Měrná cena: 1 347,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální základ, extrémní přilnavost a antikorozní ochrana, matná šedá, černá a béžová

7702/CER
MTN Bathtub/Tile Paint 400 ml  Bílá
Profi work
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Sprej na vany a dřezy, na kachličky a keramické obklady, saténově lesklá bílá s vysokou odolností  

5601
Belton Hammerfinish paint 400 ml  6 barev
Profi work Více barev
219 Kč
Měrná cena: 547,50 Kč / 1 l

Sprej s kladívkovým efektem, vytváří vzhled vyklepávaného kovu, 5 barevných odstínů

5229/MOD
MTN Metal effect 400 ml  3 barvy s vysokým leskem
Tip Více barev
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, nízký tlak, akrylová báze,  vysoký lesk, chrom, zlatá, bronz

1892/M
Molotow Premium neon 400 ml  8 UV barev
Fine art Více barev
149 Kč
Měrná cena: 372,50 Kč / 1 l

UV barvy ve spreji, nízký tlak, 8 neonových odstínů, vysoká odolnost

290/NEO
MTN Acrylic Varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Tip
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak, akrylová báze, saténový, 100% transparentní

218
15 680046 spraymax 1k dtp kunststofflack schwarz 400 ml
Profi work
429 Kč
Měrná cena: 1 072,50 Kč / 1 l

Speciální sprej na plasty, perfektní přilnavost a rychlé schnutí, matná černá

77/RV113
matne sklo kopie Photoroom
Novinka
129 Kč

Sprej na zmatnění skla, permanentní barva na transparentní materiály, průhledná, matná bílá

9990
Spray Max 1K Uni základový plnič 500 ml  3 barvy
Novinka Profi work Více barev
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Profi základový plnič, jednosložkový systém s extrémní přilnavostí, vysoká plnící schopnost, dobře brousitelný,  matná šedá, černá a bílá

9824/ERN
2K PRO varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Dvousložkový lak ve spreji, zvláštní komora s tužidlem uvnitř spreje, velmi odolná ochrana s matným finišem

9487
Belton Antique paint 400 ml  4 barvy
Novinka Profi work Více barev
279 Kč
Měrná cena: 697,50 Kč / 1 l

Sprej s kovovým efektem, vytváří starožitný vzhled, 4 kovové odstíny

9318/MED
MTN Indoor protective varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro vnitřní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  saténový, 100% transparentní

8807
Spray Max 2K varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Profi work
519 Kč
Měrná cena: 1 297,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, polomatný, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

8174
MTN Mirror effect 400 ml  Zrcadlová barva
Profi work
390 Kč
Měrná cena: 975 Kč / 1 l

Efektový sprej, mění sklo v zrcadlo, zářivý chromový efekt

3312
MTN Luminous paint 400 ml  Zeleně svítící ve tmě
Fine art
390 Kč
Měrná cena: 975 Kč / 1 l

Luminiscenční barva ve spreji, fosforově zelená na akrylové bázi, pro dekorace a značení 

1946
MTN 2K varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
675 Kč
Měrná cena: 1 687,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, lesklý, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

1926
belton special diamant effekt
Akce
249 Kč –28 %
179 Kč

Dekorativní sprej s třpytivým efektem, nízký tlak, obsahuje malé částice, diamantový vzhled

10071
I love graffiti cans 400ml 24 farben 01
Novinka
110 Kč

Limitovaná edice barev ve spreji, kooperace s ILOVEGRAFFITI.de, polomatná černá

9890
montana stencil spray (2)
Novinka Více barev
145 Kč

Barva na šablony, nízký zápach, rychlé schnutí,  černá a bílá

9522/BIL
Kovářská barva ve spreji 400 ml  S kousky slídy
Novinka
239 Kč
Měrná cena: 597,50 Kč / 1 l

Kovářská barva ve spreji, obsahuje slídové částice, kovově šedá 

9319
Belton Metallic paint 400 ml  8 metalických barev
Více barev
209 Kč
Měrná cena: 522,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej s metalickým efektem, nízký tlak, obsahuje malé částice, 8 třpytivých odstínů,

7669/MET
Montana Gold 400 ml stříbrná lesklá
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Stříbrný, akrylický sprej, ve variantě vysoký lesk, nízký tlak, přesná stopa

6710
MTN Hardcore 400 ml bílá matná
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, odstín 9010,  matná se středním tlakem

6076
Montana Gold transparent 400 ml  Černá+bílá průsvitná barva
Fine art Více barev
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Akrylické spreje, transparentní černá a bíla,  nízký tlak, přesná stopa

3653/TRA
Spray Max 2K varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
519 Kč
Měrná cena: 1 297,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, matný, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

2670
MTN Canvas varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Fine art
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Akrylový lak na plátna, lesklý, ochranný lak, 100% transparentní, vysoká ochrana olejových a akrylových maleb na plátně

1923
MTN Fluorescent paint 400ml  3 UV barvy
Profi work Více barev
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Fluorescentní sprej, 3 zářivé odstíny, reflexní fluo efekt

1916/NEO
Molotow Premium varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Ochranný lak, čirý, matný, vysoká odolnost

341
Molotow Burner chrome 400 ml  Metalický chrom
Graffiti optimized
140 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 1 l

Stříbrná barva ve spreji, vysoký tlak, skvělé krytí, bez míchacích kuliček

299
Montana Hologram effect 400 ml  Barevné třpytky
Fine art
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Transparentní lak, obsahuje holografické částice, vhodný na dekorace, disky kol a další

245
Montana Crackle effect 400 ml  6 popraskaných barev
Fine art Více barev
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, popraskaný efekt, 6 barevných variant

236/COP
Montana Acrylic varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, lesklý, 100% transparentní, fixace a ochrana práce

216
Montana Acrylic varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, saténový, 100% transparentní, fixace a ochrana práce

209
ChatGPT Image Apr 22, 2026, 09 46 30 PM
Novinka
110 Kč

Černá barva ve spreji 400 ml, spolupráce se skupinou JWP, limitovaná edice

10002
rabeko professional varnish 400ml
85 Kč

Bezbarvý lak ve spreji, na všechny materiály, matný finiš

9732
lazura ve spreji
Novinka Profi work Více barev
od 129 Kč

Lazura na dřevo ve spreji, hloubkově penetruje a chrání, zachovává viditelnou strukturu dřeva,  6 barevných variant

9576/BIL
Army sprej RAL 6014 mat 400 ml  Maskovací barva
Novinka
169 Kč
Měrná cena: 422,50 Kč / 1 l

Maskovací barva ve spreji, pro opravy a vytvoření maskování, matná zelená 

9317
MTN Indoor protective varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro vnitřní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  saténový, 100% transparentní

8810
Belton Rust effect 400 ml  Efekt rezi
329 Kč
Měrná cena: 822,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem koroze, vytváří vzhled i strukturu rezi, pro vnitřní i venkovní využití na většině materiálů

7643
MTN Metallic 400 ml stříbrná  Metalíza
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Metalíza ve spreji, kovový, metalický vzhled, stříbrná se zrnem  

6742
MTN Metallic 400 ml zlatá  Metalíza
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Metalíza ve spreji, kovový, metalický vzhled, zlatá se zrnem  

6741
Montana Gold 400 ml měděná
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Měděný, akrylický sprej, ve variantě vysoký lesk, nízký tlak, přesná stopa

6711
Montana Gold 400 ml zlatá matná
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Zlatý, akrylický sprej, v matné variantě, nízký tlak, přesná stopa

6709
MTN Hardcore 400 ml černá satén  Polomat/pololesk
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, odstín 9011,  saténová se středním tlakem

6074
Dupli color Crackle look 400 ml  4 barvy
Tip Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem prasklin, vytváří jedinečný vzhled, 4 barevné odstíny

5442/BIL
Motip metalízy ve spreji 400 ml  8 barev
Více barev
269 Kč
Měrná cena: 672,50 Kč / 1 l

Metalické barvy ve spreji 400 ml, metalízy s kvalitou autolaku, 8 třpytivých odstínů

5433/MET
Belton Rose gold effect 400 ml  Růžové zlato
375 Kč
Měrná cena: 937,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem růžového zlata, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří jedinečný metalický efekt

5247
Molotow One4all varnish 400 ml matt  Transparentní lak
Fine art
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Akrylový ochranný lak 400 ml, 100% trasparentní, matný,  vodní báze téměř bez zápachu

3740
mtn canvas varnish
Fine art
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Akrylový lak na plátna, saténový, ochranný lak, 100% transparentní, vysoká ochrana olejových a akrylových maleb na plátně

2884
MTN Primer Filler 400 ml  Plnič
Profi work
320 Kč
Měrná cena: 800 Kč / 1 l

Plnící základ ve spreji, šedý, dobře brousitelný, výborné plnící vlastnosti

1831
MTN Textured bumper paint 400 ml  Na nárazníky
Profi work Více barev
320 Kč
Měrná cena: 800 Kč / 1 l

Sprej pro údržbu auta, oživuje vzhled nárazníků, černá a šedá barva s texturou, vysoká přilnavost

1877/CER
MTN Vinyl coating spray 400 ml  18 gumových barev
Profi work Více barev
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Guma/vinyl ve spreji, tzv. DIP sprej,  13 matných + 5 metalických odstínů, jednoduše odstranitelné

1838/STR
Belton Metallic effect 400 ml  3 barvy s vysokým leskem
Více barev
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej s vysokým leskem, nízký tlak, kovový vzhled, chrom, zlatá, bronz,

353/MED
MTN Acrylic Varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Tip
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak, akrylová báze, lesklý, 100% transparentní

217
MTN Stainless steel paint 400 ml  Efekt nerezi
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Nerezová barva ve spreji, vinyl-akrylová báze, vzhled a vlastnosti nerezy, vhodný na kov

173
MTN Forging effect 400 ml  Černá+šedá kovářská barva
Profi work Více barev
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Efektový sprej, akrylová báze s rozpouštědly, kovaný efekt, antikorozní ochrana

170/CER
Spray Max Adhesion promoter 400 ml  Adhezní můstek
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Adhezivní prostředek na plasty, zvyšuje přilnavost dalších vrstev, rychleschnoucí adhezní můstek

9964
Spray Max 1K varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální lak, lesklý, transparentní, dlouhodobá ochrana

9963
Spray Max 1K varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální lak, matný, transparentní, dlouhodobá ochrana

9962
Spray Max Strukturový sprej 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Transparentní lak se strukturou, rychle schnoucí, přelakovatelný, na plasty a další materiály

9786
rabeko professional varnish 400ml
85 Kč

Bezbarvý lak ve spreji, na všechny materiály, pololesklý finiš

9734
rabeko professional varnish 400ml
85 Kč

Bezbarvý lak ve spreji, na všechny materiály, lesklý finiš

9733
609d83b9 f015 4b5a 933d ad624ff91aa7
Akce
Rabeko RAL 9005 mat 400 ml Černá
Momentálně nedostupné
79 Kč

Černá barva ve spreji, na všechny materiály, RAL 9005 matná

9731
MTN WEPRO Vinyl and Fabric Paint Charcoal Gray 11593
Novinka Více barev
250 Kč

Sprej na kůži a koženku, oživuje vzhled autosedaček, vhodný i na plasty, textilie, vinyl a další materiály,  6 barev    

9684/BLA
zaklad
Novinka Profi work
99 Kč

Adhezní můstek  ve spreji, zvyšuje přilnavost dalších vrstev, transparentní základ, na plasty, kov, sklo...

9592
plastifikator ve spreji
Novinka Profi work
139 Kč

Plastický nástřik ve spreji, vytváří ochrannou vrstvu laminace, vhodné na kresby, fotky, papíry,  bezbarvý, 100% transparentní

9591
sprej john deere
Novinka Profi work Více barev
159 Kč

Karosářský smalt ve spreji, na plastové i kovové části strojů, velmi odolná barva pro profesionální výsledky,  originál odstíny zemědělské techniky

9573/CAT
Montana Concrete effect 400 ml  3 betonové barvy
Novinka Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, popraskaný efekt, 3 barevné varianty

9480/CIT
Army sprej RAL 6003 mat 400 ml  Maskovací barva
Novinka
169 Kč
Měrná cena: 422,50 Kč / 1 l

Maskovací barva ve spreji, pro opravy a vytvoření maskování, matná zelená 

9318
Belton Stainless steel 400 ml  Nerezový vzhled
Novinka Profi work
229 Kč
Měrná cena: 572,50 Kč / 1 l

Nerezový sprej, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří kovový vzhled nerezové oceli

9311
Dupli color Inox look  400 ml  Vzhled nerezi
Profi work
269 Kč
Měrná cena: 672,50 Kč / 1 l

Sprej se vzhledem nerezové oceli, pro opravy a vytvoření nerezového povrchu, matná ocelově stříbrná

9159
Protiskluzový sprej 400 ml  transparentní
Novinka
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Transparentní sprej s protiskluzovou funkcí, vytváří jemný film pro ochranu před pádem, pro vnitřní i venkovní využití

8957
MTN Outdoor protective varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  matný, 100% transparentní

8809
MTN Outdoor protective varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  saténový, 100% transparentní

8808
MTN Outdoor protective varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  lesklý, 100% transparentní

8802
MTN Indoor protective varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro vnitřní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  lesklý, 100% transparentní

8801
Double A Transparent spray paint 400 ml  11 průhledných barev
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Transparentní barvy ve spreji, vysoký tlak, 11 odstínů,  průhledné odstíny pro plynulé přechody a stínování  

8765/TRA
Double A spray paint 400 ml  142 barev
Tip Graffiti optimized
105 Kč až –5 %
od 99 Kč
Měrná cena: od 247,50 Kč / 1 l

Matné barvy ve spreji, vysoký tlak, 142 odstínů,  optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem  

8648/RAN
Grand prix barva na brzdové třmeny 400 ml  Stříbrná
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Sprej na brzdy, vysoká odolnost, stříbrná barva

8633
Montana Metallic 400 ml černá  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, černá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

7818
Double A spray paint 400 ml - bílá  Matná
Graffiti optimized
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Matná, bílá barva ve spreji, vysoký tlak, optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem

7745
Double A spray paint 400 ml - černá  Matná
Graffiti optimized
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Matná, černá barva ve spreji, vysoký tlak, optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem

7744
Belton Vintage paint 400 ml  6 barev
Tip Více barev
229 Kč
Měrná cena: 572,50 Kč / 1 l

Sprej s vintage efektem, vytváří starodávný retro vzhled, 6 pastelových barev

7729/SKY
Belton Grill spray 400 ml  Černá
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej odolný vysokým telotám, vhodný zejména na grily, černá matná 

7685
Spray Max 1K Rapid epoxy primer 400 ml  Šedý základ
Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální základ, extrémní přilnavost a antikorozní ochrana, matná šedá

7683

Ovládací prvky výpisu

198 položek celkem