Řazení produktů

198 položek celkem

Výpis produktů

MTN Water Based transparent 400 ml  Průsvitná černá a bílá
Fine art Profi work Více barev
189 Kč
Měrná cena: 472,50 Kč / 1 l

Transparentní sprej, vodní báze, téměř bez zápachu, průsvitná černá a bílá, pro dokonalé přechody a stínování

7681/TRA
Belton Pearl effect 400 ml  3 perleťové barvy
Více barev
275 Kč
Měrná cena: 687,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej s hedvábným leskem, nízký tlak, luxusní vzhled, 3 perleťové odstíny,

7675/FIA
Belton Frosted glass effect 400 ml  Efekt mléčného skla
219 Kč
Měrná cena: 547,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem mléčného skla, permanentní barva na transparentní materiály, průhledná, matná bílá

7644
MTN Gelcoat 400 ml  Bílá
Profi work
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Tmelící barva ve spreji, na sklolaminátové povrchy s vrstvou Gelcoat, pro opravy škrábanců a poškození na lodích, karavanech...

7609
Molotow Phosphor 400 ml  Svítí ve tmě
355 Kč
Měrná cena: 887,50 Kč / 1 l

Svítící sprej, ve tmě svítí fosforově zelenou, skvělé pro dekorace a výzdobu

7342
MTN Hardcore 400 ml - retro edition  6 barev
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Lesklé barvy ve spreji, 6 původních odstínů v retro obalu, , výborné vlastnosti, střední tlak,

7330/RV-
Dupli color Cement look 400 ml  2 barvy
Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem cementu, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří vzhled i strukturu čistého betonu

7023/ASS
Flame Blue fluo 400 ml  4 UV barvy
Více barev
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Neonové barvy ve spreji, svítí pod UV světlem, akrylová báze s perfektním krytím, 4 fluo odstíny  

6834/NEO
Glitter spray 400 ml  4 Barvy
Více barev
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Transparentní lak s glitrem, obsahuje stříbrné, zlaté, červené, nebo zelené třpytky, vhodný na dekorace a většinu materiálů  

6792/STR
Montana Metallic 400 ml stříbrná  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, stříbrná metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6731
Montana Metallic 400 ml zlatá aztécká  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, zlatá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6730
Montana Metallic 400 ml zlatá  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, zlatá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6729
Montana Gold 400 ml - výprodej  Žlutá
Akce
120 Kč –42 %
69 Kč
Měrná cena: 172,50 Kč / 1 l

Akrylický sprej, žlutá,  matný vzhled, nízký tlak, přesná stopa

6649
Žáruvzdorná barva 400 ml  Do vysokých teplot
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Žáruvzdorná barva ve spreji, barva odolává vysokým teplotám i benzínu, černá matná

6162
Montana White 400 ml bílá lesklá  Starobílá
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, střední tlak, lesklý vzhled, syntetická báze

6139
Montana White 400 ml černá lesklá
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, lesklý vzhled, syntetická báze

6138
Molotow Premium 400 ml bílá  Polomat/pololesk
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, střední tlak, pololesklý vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6079
Molotow Premium 400 ml černá pololesklá
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, pololesklý vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6078
Molotow Premium 400 ml černá matná
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, matný vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6077
MTN Hardcore 400 ml bílá satén  Polomat/pololesk
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, odstín 9010,  saténová se středním tlakem

6075
MTN Hardcore 400 ml černá matná
MTN Hardcore 400 ml černá matná
Momentálně nedostupné
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, odstín 9011,  matná se středním tlakem

6073
Dupli color černá barva ve spreji 400 ml - lesk  Super cena
109 Kč –44 %
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, lesklá úprava, pro hobby využití

5742
MTN Marble effect 400 ml  4 barvy
Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Efektový sprej, efekt mramoru, či pavučiny, 4 barevné odstíny

5607/BIL
MTN Vinyl coating varnish 400 ml  Transparentní lak
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Bezbarvý snímatelný lak,  guma/vinyl ve spreji, tzv. DIP sprej, jednoduše odstranitelné  

5592
MTN Garage Beer pack  Limitovaná edice
550 Kč
Měrná cena: 1 375 Kč / 1 l

Balíček sprejů a piv, obsahuje 2 spreje a 2 piva, limitované edice

5568
Montana Rust effect 400 ml  oranžová+hnědá
Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Spreje s efektem koroze, dvou-fázová aplikace pro realistický vzhled, oranžová a hnědá  

5526/BRO
MTN Appliance stainless steel 400 ml  S částicemi nerezové oceli
Profi work
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Sprej na domácí spotřebiče, tzv. inox sprej,  barva s vlastnostmi a vzhledem nerezi, s vysokou odolností  

5510
Grand prix žáruvzdorná barva 400 ml  Černá+stříbrná
Více barev
169 Kč
Měrná cena: 422,50 Kč / 1 l

Žáruvzdorná barva ve spreji, barva odolává vysokým teplotám, stříbrná a černá

5496/CER
Dupli color Structure spray 400 ml  3 barvy se strukturou
Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s hrubou strukturou, vhodný na plasty i další materiály, přelakovatelný, 3 barevné odstíny

5484/CER
Motip Magnetická tabule ve spreji 400 ml  Černá
259 Kč
Měrná cena: 647,50 Kč / 1 l

Sprej s tabulovou barvou, lze na ní psát křídou i upevnit magnet, omyvatelná, matná černá

5478
Dupli color Zapon sprej 150 ml  Zaponový lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 1 166,67 Kč / 1 l

Zaponový lak ve spreji, pro fixaci přírodních materiálů a ochranu kovu před oxidací, křištálově čistý, saténový vzhled

5475
Dupli color Vintage look 400 ml  7 barev
Tip Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s retro efektem, vytváří starodávný vintage vzhled, 7 pastelových barev

5472/VIN
Dupli color Iron mica 400 ml  4 barvy
Profi work Více barev
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Sprej s ochranou proti korozi, základová a vrchní vrstva v jednom, 4 kovové odstíny

5457/STR
Dupli color Granit look 400 ml  7 barev
Více barev
369 Kč
Měrná cena: 922,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem kamene, vytváří granitový vzhled, 7 barevných odstínů

5454/BIL
Dupli color Eloxal spray 400 ml  5 barev
Profi work Více barev
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Sprej se vzhledem eloxovaného hliníku, pro opravy a vytvoření eloxovaného povrchu, 5 barevných odstínů

5448/BRO
Belton Concrete effect 400 ml  Šedý beton
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem betonu, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří vzhled i strukturu čistého betonu

5256
Belton Frost flower effect 400 ml  Ledové květy
319 Kč
Měrná cena: 797,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem ledových květů, smatazelný, po zalakování permanentní, vytváří jedinečný zmrzlý efekt

5250
Dupli color bílá barva ve spreji 400 ml  Super cena
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, mix značek,  pro hobby využití

4438
Lak na ráfky 400 ml  Stříbrná
Profi work
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Sprej na disky kol, pro opravu a ochranu, stříbrná barva

4163
Ochrana podvozku 400 ml  Proti korozi i štěrku
Profi work
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Ochranný nástřik na podvozky, odolný, elastický, černý, izoluje hluk

4160
MTN Glitter 400 ml  stříbrná, zlatá a barevná třpytka
Fine art Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Třpytky ve spreji, transparentní lak s metalickými částicemi, stříbrné, zlaté, nebo mnohobarevné třpytky

4061/MUL
MTN Anti-slip 400 ml  Protiskluzový sprej
Profi work
350 Kč
Měrná cena: 875 Kč / 1 l

Transparentní, protiskluzový sprej, vytváří texturovaný film na většině povrchů, pro ochranu před pádem

4058
MTN Seal coating 400 ml  Těsnící sprej
Profi work Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Vodě odolný sprej na praskliny a trhliny, chrání povrch před vodou, bílá a černá těsnící guma

3974/BIL
Molotow One4all varnish 400 ml glossy  Transparentní lak
Fine art
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Akrylový ochranný lak 400 ml, 100% trasparentní, lesklý, vodní báze téměř bez zápachu

3741
Montana Limited edition 400 ml
Více variant
od 95 Kč
Měrná cena: od 237,50 Kč / 1 l

Designové spreje, navržené světovými umělci, limitované edice

3584/POW
MTN Limited edition 400 ml  Různé designy
Více variant
590 Kč
Měrná cena: 1 475 Kč / 1 l

Designové spreje, navržené světovými umělci, limitované edice v dřevěném boxu

3323/PES
MTN Rust effect 400 ml  Efekt rzi
Profi work
270 Kč
Měrná cena: 675 Kč / 1 l

Efektový sprej, vytváří vzhled koroze, rezavá červená s texturou

3313
MTN Frosted glass effect 400 ml  Mléčné sklo
Profi work
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Efektový sprej, vhodný na sklo a průsvitné povrchy, transparentní bílá s efektem matného skla

3311
MTN Granite effect 400 ml  Žulový efekt
Profi work
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Efektový sprej, efekt kamene, či žuly, černé zrno

3308
Bezbarvý lak ve spreji na vodní bázi 400 ml  Super cena
Akce
139 Kč –64 %
49 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 1 l

Ochranný lak ve spreji, transparentní, na vodní bázi použití na plast, kov, dřevo, textil, papír

3155
Výprodejové metalické barvy ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
149 Kč až –53 %
od 69 Kč
Měrná cena: od 172,50 Kč / 1 l

Stříbrná, zlatá a měděná ve spreji 400 ml, varianta s nízkým i vysokým leskem pro hobby využití

3170/ZLA
Výprodejové metalízy ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
129 Kč až –53 %
od 60 Kč
Měrná cena: od 150 Kč / 1 l

Metalické barvy ve spreji 400 ml, nízká cena, různé barvy, originální autolaky pro hobby využití

3119/SV
Výprodejové Eko spreje na vodní bázi 400 ml  Super cena
Akce Více barev
159 Kč až –75 %
od 39 Kč
Měrná cena: od 97,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji 300-400 ml, nízká cena, různé barvy, spreje na vodní bázi bez zápachu

3062/TMA2
Dupli color černá barva ve spreji 400 ml - mat  Super cena
Akce Tip
109 Kč –44 %
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, matná úprava, pro hobby využití

2861
Bezbarvý lak ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
99 Kč –59 %
40 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 1 l

Bezbarvý lak ve spreji Prisma, zvyšuje ochranu a odolnost nátěru, lesklý, matný na většinu materiálů

2450
Molotow Coversall waterbased 400 ml  3 barvy
Graffiti optimized Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Akrylové barvy ve spreji, vodní báze, 4 matné odstíny, vysoký tlak, skvělé krytí, nízký zápach

2057/013
Molotow One4all 400 ml  24 barev
Fine art Více barev
305 Kč –5 %
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Akrylový sprej, vodní báze, 400 ml, 24 matných odstínů One4all, téměř bez zápachu, dobré krytí

2054/013
MTN Anti-corosive enamel paint 400 ml  6 barev
Profi work Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Antikorozní barva ve spreji, smaltová barva 4v1, možné aplikovat přímo na korozi ochrana před rzí, základ, barva i lak v jednom

1958/BIL
MTN Chalkboard paint 400 ml  Tabulová barva
Fine art
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Tabulová barva ve spreji, černá, matná barva na vodní bázi, omyvatelná tabule

1948
MTN Magnetic chalkboard paint 400 ml  Magnetická barva
Fine art
350 Kč
Měrná cena: 875 Kč / 1 l

Magnetická tabule ve spreji, černá, matná barva na vodní bázi, omyvatelná tabule, která udrží magnet

1947
MTN Teak oil 400 ml  Olej
Profi work
320 Kč
Měrná cena: 800 Kč / 1 l

Teakový olej ve spreji, obnovuje vzhled dřeva, chrání a ošetřuje

1927
MTN 2K varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
675 Kč
Měrná cena: 1 687,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, matný, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

1925
mtn canvas varnish
Fine art
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Akrylový lak na plátna, matný, ochranný lak, 100% transparentní, vysoká ochrana olejových a akrylových maleb na plátně

1924
MTN Appliance white 400 ml  Na spotřebiče
Profi work
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Sprej na domácí spotřebiče, bílá barva odolná poškrábání, na pračky, myčky, lednice a další

1889
MTN Brake caliper paint 400 ml  6 barev na brzdy
Profi work Více barev
280 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1 l

Barva na brzdové třmeny, vysoká odolnost, jednoduché použití, 6 barevných odstínů

1871/CER
MTN Matte fixer 400 ml  Fixativ
Fine art
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Transparentní fixativ, matný, ochranný lak,  pro pastel, akvarel, tužku a další techniky na papír

1829
MTN Synthetic Varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 437,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, lesklý, syntetický, vysoká odolnost v náročných podmínkách

1826
Montana Vintage effect 400 ml  Zažloutlý retro efekt
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Transparentní zažloutlý lak, vytváří vintage a retro efekt, vhodný na fotografie, tiskoviny, nábytek

1296
Molotow Coversall color 400 ml  14 barev
Graffiti optimized
od 99 Kč
Měrná cena: od 247,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, vysoký tlak, 14 silných odstínů, pro graffiti využití skvělá volba

1292/003
Dope Action chrome 400 ml  Metalický chrom
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Chrom ve spreji, vysoký tlak, bez míchacích kuliček

356
Molotow Pigment spray 400 ml  9 křídových barev
185 Kč
Měrná cena: 462,50 Kč / 1 l

Křídová barva, lehce smazatelná, pro dočasné značení

347/BLA
Molotow Coversall 2 400 ml  Asfaltová černá
Graffiti optimized
120 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 1 l

Bitumenová černá barva ve spreji, výborné krytí přes chrom střední tlak

320
Molotow Premium transparent 400 ml  15 průhledných barev
Fine art Více barev
149 Kč
Měrná cena: 372,50 Kč / 1 l

Transparentní barvy ve spreji, nízký tlak, 15 průhledných odstínů, pro dokonalé přechody a stínování

293/TRA
Montana White 400 ml  36 barev
Více barev
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Lesklá barva ve spreji, střední tlak, 36 barevných odstínů, syntetická báze

197/130
MTN Aluminium Rims paint 400 ml  Na disky kol
Profi work Více barev
220 Kč

Sprej pro údržbu auta, oživuje vzhled disků kol, srovnává povrchové poškození, stříbrná a černá v lesku i matu

191/STR
MTN Acrylic Varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Tip
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak, akrylová báze, matný, 100% transparentní

167
MTN 2G Nitro black 400 ml  Kryvá černá
Graffiti optimized
120 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, 100% černá, perfektní krytí přes chrom

140
MTN T.N.T. 400 ml  8 barev
Graffiti optimized Více barev
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, vysoký tlak, 8 matných odstínů, netradiční tvar a design spreje

86/RV-

Ovládací prvky výpisu

198 položek celkem