Molotow Blender pro marker Transparentní médium

Fine art
Značka: Molotow
130 Kč –8 %
molotow blender (1)
130 Kč –8 % 119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Oboustranný blender pro jemné přechody a stínování,

  • kulatý hrot 4 mm a štětcový hrot 1 mm,

  • médium na vodní bázi pro zesvětlování a míchání barev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustranný blender s šířkou hrotu 1 mm (štětcový) na jedné straně a 4 mm (kulatý) na druhé straně od německého výrobce Molotow. Obsahuje médium na vodní bázi, díky kterému je možné vytvářet plynulé přechody, míchat barvy mezi sebou, či je zesvětlovat. Lze ho použít na většinu inkoustů a barev na vodní bázi, které je možné tímto médiem zesvětlit, či zředit, aniž by došlo ke snížení kvality. Blender je vhodný na vytvážení přechodů mezi barvami navzájem, či z plné barvy do ztracena. 

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

Rovněž čtěte návod na použití fixů a popisovačů.

Inspiraci pro práce s fixem můžete čerpat v rubrice blogu: Tipy pro práci s fixy a popisovači.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fine art
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Molotow
? 2. Typ popisovače: Fix, Speciální
? 3. Hrot popisovače: 0,1 - 1,5 mm, 4 - 6 mm
? 4. Chemické složení náplně: Vodní báze, Speciální
? 5. Vlastnosti náplně: Speciální
? 11. Příslušenství k fixům: komponenty
Váha: 20 g
Položka byla vyprodána…

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.