Molotow Liquid chrome 1 mm Vysoký lesk

Profi work
Značka: Molotow
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Fix, 1 mm hrot typu linner,

  • zrcadlový efekt,

  • stříbrná s nejvyšším leskem

Blog-tutorialy-ukazky praci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fix s hrotem 1 mm německého výrobce Molotow a s jedinečnou náplní Liquid chrome, která vytváří souvislou, zrcadlově stříbrnou vrstvu. Náplň je produktem k 20. výročí a je výsledkem vývoje chromu řady Burner. Zrcadlový efekt je na trhu nepřekonatelný a barva odolává poškrábání a oděru. S hrotem šíře 1 mm je možné docílit těch nejjemnějších tahů a linek pro precizní a přesné práce. Barva perfektně kryje a po zaschnutí je vysoce lesklá. Díky opravdu silné koncentraci stříbrného pigmentu je barva velice kontrastní, zejména na tmavých materiálech a nepropouští světlo. Fix je vybaven optimalizovaným ventilem pro plynulou distribuci barvy do hrotu a vyniká svojí vysokou spolehlivostí. Fix je možné opakovaně naplnit, či k němu dokoupit náhradní hrot. Fixy této řady lze použít jak v interiéru, tak v exteriéru, kde je pro vyšší odolnost doporučujeme zafixovat bezbarvým lakem. Kompatibilitu s lakem vyzkoušejte na méně viditelném místě, či na testovacím vzorku. Některé laky mohou způsobit ztrátu lesku náplně.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Po vyprázdnění fixu je možné koupit náhradní náplně. Po upotřebení hrotu je možné koupit náhradní hroty.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny. 

Rovněž čtěte návod na použití fixů a popisovačů.

Inspiraci pro práce s fixem můžete čerpat v rubrice blogu: Tipy pro práci s fixy a popisovači.

Upozorňujeme, že zobrazené barevné odstíny se mohou od reálných barev lišit v důsledku nastavení a kalibrace Vašeho monitoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fine art, Molotow, Linnery, hrot 0,1 - 1,5 mm, Alkohol/lihové fixy, Permanentní fixy, Speciální fixy, Efektové fixy, Fixy a popisovače Molotow, Fixy s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Popisovače typu linner, Alkohol/lihové fixy a popisovače, Permanentní fixy a popisovače, Speciální fixy a popisovače, Efektové fixy a popisovače, Linnery Molotow, fixy Molotow s hrotem 0,1- 1,5 mm, Fixy Molotow - Alkohol/lihové, Permanentní fixy Molotow, Speciální fixy Molotow, Efektové fixy Molotow, Linnery značky Molotow, Popisovače značky Molotow, Linnery, Alkohol/lihové popisovače, Permanentní popisovače, Speciální popisovače, Efektové popisovače, Popisovače s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Popisovače s hrotem šíře 0,1 - 1,5 mm, Linnery, Alkohol/lihové fixy, Permanentní fixy, Speciální fixy, Efektové fixy, Molotow popisovače, Linnery s tenkým hrotem, Alkohol/lihové fixy s tenkým hrotem, Permanentní tenké fixy, Speciální tenké fixy, Efektové tenké fixy, Molotow fixy s tenkým hrotem, Popisovače široké 0,1 - 1,5 mm, Linnery, Alkohol/lihový fix, Permanentní psací potřeby, Speciální psací potřeby, Efektové psací potřeby, Psací potřeby Molotow, Lihové fixy s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Linnery na alkoholové bázi, Lihové popisovače značky Molotow, Permanentní fixy s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Linnery permanentní, Alkohol/lihové permanení fixy, Permanentní popisovače, Speciální permanentní popisovače, Efektové permanentní popisovače, Molotow permanentní popisovače, popisovače s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Speciální popisovače s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Linnery se speciálními vlastnostmi, Permanentní značkovače, Speciální značkovače, Efektové značkovače, Molotow speciální popisovače, Efektové fixy s hrotem 0,1 - 1,5 mm, Linnery efektové, Alkohol/lihové efektové fixy, Permanentní efektové fixy, Speciální efektové fixy, Efektové fixy, Molotow efektové popisovače
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Molotow
? 2. Typ popisovače: Linner
? 3. Hrot popisovače: 0,1 - 1,5 mm
? 4. Chemické složení náplně: Alkohol/lihové
? 5. Vlastnosti náplně: Permanentní, Speciální, Efektové
Váha: 20 g
Položka byla vyprodána…

2

3

4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.