MTN 2K varnish matt 400 ml Transparentní lak

Profi work
Značka: MTN
540 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
17.8.2020
  • Dvousložkový profesionální lak,

  • matný, 100% ochrana,

  • polyuretanová složka a katalyzátor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální, dvousložkový lak od španělské značky MTN. Lak na polyuretanové bázi vytvrdne a vytvoří maximálně odolnou ochrannou vrstvu. Smísení složek uvnitř spreje aktivujete přiloženým plastovým víčkem, které se vloží na ventilek na dně spreje. Stlačením víčka dojde k propuštění katalyzátoru, který je následně nutno dokonale promíchat štěrcháním spreje alespoň do dobu dvou minut. Sprej je poté připravený k aplikaci na pevné povrchy jako kov, dřevo, či plast. Vždy je nutné vyzkoušet mimo lakovaný předmět. Je vhodný pro práci v automotive, kovové díly a podobně.Po vytvrdnutí laku je odolný benzínu a chemikáliím a velmi dobře brousitelný a leštitelný. 

Lesklou verzi tohoto laku najdete zde: MTN 2K varnish glossy 400 ml.

 

Pro správný postup při práci využijte tohoto návodu.

Pokud hledáte inspiraci, pak koukněte na naše tipy.

Před použítím čtěte bezpečnostní upozornění. Tento produkt obsahuje isokyanáty a je nutný vysoký stupeň ochrany zdraví při práci.

Doplňkové parametry

Kategorie: MTN PRO
Záruka: 2 roky
? 1. Značka spreje: MTN
? 2. Objem spreje: 400 ml
? 3. Vlastnosti spreje: Transparentní
? 4. Chemické složení spreje: Alkyd+syntetická báze
? 6. Bezbarvé laky: Matný
Váha: 0,5 kg

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vůdčí postavení na trhu s barvami ve spreji si společnost MTN buduje již od roku 1994. Právě tato společnost vytvořila kult s názvem „Montana“. Výroba začala a dodnes pokračuje v Katalánsku, nedaleko Barcelony.  Na rozdíl od do té doby většiny vyráběných barev ve spreji byl v případě Montany záměr dodat na trh sprej, který by svými vlastnostmi splňoval požadavky tehdy se hojně rozvíjející kultury – graffiti. Byly to první spreje s mezinárodní distribucí, které měly svůj jasný cíl – podpora street art a graffiti komunity. Bohužel došlo v průběhu let k tomu, že společnost neregistrovala obchodní značku „Montana“, a proto muselo dojit k přejmenování na „MTN“, neboť název „Montana“ registroval jeden z jejich distributorů v Německu. Ten značku používá dodnes, ačkoliv to není historický originál. MTN je dnes světovou špičkou mezi výrobci barev ve spreji a své produkty distribuuje napříč všemi kontinenty. Mimo barvy ve spreji MTN dnes vyrábí také technické spreje a dokáže tak uspokojit potřeby zákazníka při jeho lakýrnické práci od A do Z.