Molotow Pigment spray 400 ml 9 křídových barev

Značka: Molotow
185 Kč 152,89 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Křídová barva,

  • lehce smazatelná,

  • pro dočasné značení

Detailní informace

Barva: Black
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: White
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Yellow
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Orange
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Red
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Pink
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Violet
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Green
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Light Blue
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH
Barva: Blue
Vyprodáno
185 Kč
152,89 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Německý výrobce Molotow přináší na trh křídový sprej s vysokou pigmentací, který je vhodný na dočasné značení i kreativitu. Na hladkém povrchu je jednoduše vodou odstranitelný a je tak perfektní například na skleněné výlohy, zrcadla a další materiálu bez struktury. Naopak pro zafixování výsledné práce je možné použit bezbarvý lak a malba tak zůstane permanentní. K dispozici je v 10 matných odstínech s dobrými krycími vlastnostmi.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Pokud hledáte inspiraci, pak koukněte na naše tipy.

img_resize img_resize (2)

Před použítím čtěte bezpečnostní upozornění.

Upozorňujeme, že zobrazené barevné odstíny se mohou od skutečné barvy ve spreji mírně lišit v důsledku kalibrace Vašeho monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Art & Work
Záruka: 2 roky
? 1. Značka spreje: Molotow
? 2. Objem spreje: 400 ml
? 3. Vlastnosti spreje: Matný, Dočasný
? 4. Chemické složení spreje: Akryl+vodní báze
? 7. Technické spreje: dočasné, odstranitelné, značkovací
Váha: 0,45 kg

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.