Řazení produktů

275 položek celkem

Výpis produktů

Dupli color černá barva ve spreji 400 ml - mat  Super cena
Akce Tip
109 Kč –44 %
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, matná úprava, pro hobby využití

2861
Bezbarvý lak ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
99 Kč –59 %
40 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 1 l

Bezbarvý lak ve spreji Prisma, zvyšuje ochranu a odolnost nátěru, lesklý, matný na většinu materiálů

2450
Montana Universal primer 400 ml  Všeobecný základ
Profi work
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Univerzální základová barva, výrazně prodlužuje životnost nástřiku, bílá, na všechny materiály

2346
Molotow Coversall waterbased 400 ml  3 barvy
Graffiti optimized Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Akrylové barvy ve spreji, vodní báze, 4 matné odstíny, vysoký tlak, skvělé krytí, nízký zápach

2057/013
Molotow One4all 400 ml  24 barev
Fine art Více barev
305 Kč –5 %
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Akrylový sprej, vodní báze, 400 ml, 24 matných odstínů One4all, téměř bez zápachu, dobré krytí

2054/013
MTN Anti-corosive enamel paint 400 ml  6 barev
Profi work Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Antikorozní barva ve spreji, smaltová barva 4v1, možné aplikovat přímo na korozi ochrana před rzí, základ, barva i lak v jednom

1958/BIL
MTN Chalkboard paint 400 ml  Tabulová barva
Fine art
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Tabulová barva ve spreji, černá, matná barva na vodní bázi, omyvatelná tabule

1948
MTN Magnetic chalkboard paint 400 ml  Magnetická barva
Fine art
350 Kč
Měrná cena: 875 Kč / 1 l

Magnetická tabule ve spreji, černá, matná barva na vodní bázi, omyvatelná tabule, která udrží magnet

1947
MTN Teak oil 400 ml  Olej
Profi work
320 Kč
Měrná cena: 800 Kč / 1 l

Teakový olej ve spreji, obnovuje vzhled dřeva, chrání a ošetřuje

1927
MTN 2K varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
675 Kč
Měrná cena: 1 687,50 Kč / 1 l

Dvousložkový profesionální lak, matný, 100% ochrana, polyuretanová složka a katalyzátor

1925
mtn canvas varnish
Fine art
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Akrylový lak na plátna, matný, ochranný lak, 100% transparentní, vysoká ochrana olejových a akrylových maleb na plátně

1924
MTN Solvent 400 ml  Čistič
Profi work
180 Kč
Měrná cena: 450 Kč / 1 l

Univerzální rozpouštědlo ve spreji, pro čištění trysek, odstraňování skvrn, použitelné pro malbu a ředění barev

1895
MTN EPS primer 400 ml  Základ na polystyren
Fine art
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Základová barva na polystyren zabraňuje reakci barvy a polystyrenu, šedý, jednoduše přelakovatelný

1892
MTN Appliance white 400 ml  Na spotřebiče
Profi work
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Sprej na domácí spotřebiče, bílá barva odolná poškrábání, na pračky, myčky, lednice a další

1889
MTN Brake caliper paint 400 ml  6 barev na brzdy
Profi work Více barev
280 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1 l

Barva na brzdové třmeny, vysoká odolnost, jednoduché použití, 6 barevných odstínů

1871/CER
MTN Matte fixer 400 ml  Fixativ
Fine art
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Transparentní fixativ, matný, ochranný lak,  pro pastel, akvarel, tužku a další techniky na papír

1829
MTN Synthetic Varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 437,50 Kč / 1 l

Bezbarvý, ochranný lak, lesklý, syntetický, vysoká odolnost v náročných podmínkách

1826
Montana Vintage effect 400 ml  Zažloutlý retro efekt
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Transparentní zažloutlý lak, vytváří vintage a retro efekt, vhodný na fotografie, tiskoviny, nábytek

1296
Molotow Coversall color 400 ml  14 barev
Graffiti optimized
od 99 Kč
Měrná cena: od 247,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, vysoký tlak, 14 silných odstínů, pro graffiti využití skvělá volba

1292/003
MTN Contact adhesive 400 ml  Lepidlo
Fine art
290 Kč
Měrná cena: 725 Kč / 1 l

Lepidlo ve spreji, vysoká přilnavost, na papír, lepenku, plast, dřevo, polystyren a další

901
Montana Adhesive 400 ml  Lepidlo
Profi work
Montana Adhesive 400 ml Lepidlo
Momentálně nedostupné
209 Kč
Měrná cena: 522,50 Kč / 1 l

Lepidlo ve spreji, dobrá přilnavost, na papír, lepenku, plast, dřevo a další

900
Dope Action chrome 400 ml  Metalický chrom
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Chrom ve spreji, vysoký tlak, bez míchacích kuliček

356
Molotow Pigment spray 400 ml  9 křídových barev
185 Kč
Měrná cena: 462,50 Kč / 1 l

Křídová barva, lehce smazatelná, pro dočasné značení

347/BLA
Molotow Coversall 2 400 ml  Asfaltová černá
Graffiti optimized
120 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 1 l

Bitumenová černá barva ve spreji, výborné krytí přes chrom střední tlak

320
Molotow Premium transparent 400 ml  15 průhledných barev
Fine art Více barev
149 Kč
Měrná cena: 372,50 Kč / 1 l

Transparentní barvy ve spreji, nízký tlak, 15 průhledných odstínů, pro dokonalé přechody a stínování

293/TRA
Montana Texture coating 400 ml  Texturová barva
Fine art
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, vytváří strukturu, za mokra zpracovatelný, lehce přelakovatelný

248
Montana Metal primer 400 ml  Základ na kov
Profi work
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Základová barva na kov, výrazně prodlužuje životnost nástřiku, antikorozní ochrana

212
Montana White 400 ml  36 barev
Více barev
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Lesklá barva ve spreji, střední tlak, 36 barevných odstínů, syntetická báze

197/130
MTN Aluminium Rims paint 400 ml  Na disky kol
Profi work Více barev
220 Kč

Sprej pro údržbu auta, oživuje vzhled disků kol, srovnává povrchové poškození, stříbrná a černá v lesku i matu

191/STR
MTN Pure Zinc 400 ml  Katodová ochrana
Profi work
420 Kč
Měrná cena: 1 050 Kč / 1 l

Zinkový sprej, 99% zinku, odolný vysokým teplotám, nejvyšší odolnost vůči korozi,

185
MTN Zinc spray clear 400 ml  Light zinc
Profi work
205 Kč
Měrná cena: 512,50 Kč / 1 l

Zinkový sprej, 76% zinku, saténově šedý, střední odolnost vůči korozi

182
MTN Zinc spray galvanized silver 400 ml  Gloss zinc
Profi work
205 Kč
Měrná cena: 512,50 Kč / 1 l

Zinkový sprej, 66% zinku, hliníkovo-kovový vzhled, lesklý finiš,  základní odolnost vůči korozi

179
MTN Acrylic Varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Tip
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak, akrylová báze, matný, 100% transparentní

167
MTN 2G Nitro black 400 ml  Kryvá černá
Graffiti optimized
120 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, 100% černá, perfektní krytí přes chrom

140
MTN T.N.T. 400 ml  8 barev
Graffiti optimized Více barev
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, vysoký tlak, 8 matných odstínů, netradiční tvar a design spreje

86/RV-

Ovládací prvky výpisu

275 položek celkem