Řazení produktů

275 položek celkem

Výpis produktů

Montana Polystyrene primer 400 ml  Základ na polystyren
Fine art
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Základová barva na polystyren, zabraňuje reakci barvy a polystyrenu, jednoduše přelakovatelný

214
MTN Zinc spray cold galvanized 400 ml  Matt zinc
Profi work
205 Kč
Měrná cena: 512,50 Kč / 1 l

Zinkový sprej, 86% zinku,  hliníkovo-kovový vzhled, matný finiš vysoká odolnost vůči korozi

176
MTN Stainless steel paint 400 ml  Efekt nerezi
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Nerezová barva ve spreji, vinyl-akrylová báze, vzhled a vlastnosti nerezy, vhodný na kov

173
MTN Forging effect 400 ml  Černá+šedá kovářská barva
Profi work Více barev
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Efektový sprej, akrylová báze s rozpouštědly, kovaný efekt, antikorozní ochrana

170/CER
Spray Max Adhesion promoter 400 ml  Adhezní můstek
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Adhezivní prostředek na plasty, zvyšuje přilnavost dalších vrstev, rychleschnoucí adhezní můstek

9964
Spray Max 1K varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální lak, lesklý, transparentní, dlouhodobá ochrana

9963
Spray Max 1K varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální lak, matný, transparentní, dlouhodobá ochrana

9962
Spray Max Strukturový sprej 400 ml  Transparentní lak
Novinka Profi work
399 Kč
Měrná cena: 997,50 Kč / 1 l

Transparentní lak se strukturou, rychle schnoucí, přelakovatelný, na plasty a další materiály

9786
rabeko professional varnish 400ml
85 Kč

Bezbarvý lak ve spreji, na všechny materiály, pololesklý finiš

9734
rabeko professional varnish 400ml
85 Kč

Bezbarvý lak ve spreji, na všechny materiály, lesklý finiš

9733
609d83b9 f015 4b5a 933d ad624ff91aa7
Akce
Rabeko RAL 9005 mat 400 ml Černá
Momentálně nedostupné
79 Kč

Černá barva ve spreji, na všechny materiály, RAL 9005 matná

9731
MTN WEPRO Vinyl and Fabric Paint Charcoal Gray 11593
Novinka Více barev
250 Kč

Sprej na kůži a koženku, oživuje vzhled autosedaček, vhodný i na plasty, textilie, vinyl a další materiály,  6 barev    

9684/BLA
MTN WEPRO Gotelé Wall Texture 11451
Novinka Profi work
390 Kč

Dekorativní bílý sprej se strukturou, napodobující dešťové kapky na skle, efekt gotelé, lehce přebarvitelný

9624
zaklad
Novinka Profi work
99 Kč

Adhezní můstek  ve spreji, zvyšuje přilnavost dalších vrstev, transparentní základ, na plasty, kov, sklo...

9592
plastifikator ve spreji
Novinka Profi work
139 Kč

Plastický nástřik ve spreji, vytváří ochrannou vrstvu laminace, vhodné na kresby, fotky, papíry,  bezbarvý, 100% transparentní

9591
sprej john deere
Novinka Profi work Více barev
159 Kč

Karosářský smalt ve spreji, na plastové i kovové části strojů, velmi odolná barva pro profesionální výsledky,  originál odstíny zemědělské techniky

9573/CAT
Montana Concrete effect 400 ml  3 betonové barvy
Novinka Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, popraskaný efekt, 3 barevné varianty

9480/CIT
Základový plnič antikorozní 400 ml  Pro rovný povrch
239 Kč
Měrná cena: 597,50 Kč / 1 l

Antikorozní plnič ve spreji, pro dosažení rovného povrchu, brousitelný, na kovy, které chrání před rzí

9459
Army sprej RAL 6003 mat 400 ml  Maskovací barva
Novinka
169 Kč
Měrná cena: 422,50 Kč / 1 l

Maskovací barva ve spreji, pro opravy a vytvoření maskování, matná zelená 

9318
Belton Graffiti remover 400 ml  Čistič
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Odstraňovač graffiti, na většinu barev, možné aplikovat na různé materiály

9314
Belton Stainless steel 400 ml  Nerezový vzhled
Novinka Profi work
229 Kč
Měrná cena: 572,50 Kč / 1 l

Nerezový sprej, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří kovový vzhled nerezové oceli

9311
Dupli color Inox look  400 ml  Vzhled nerezi
Profi work
269 Kč
Měrná cena: 672,50 Kč / 1 l

Sprej se vzhledem nerezové oceli, pro opravy a vytvoření nerezového povrchu, matná ocelově stříbrná

9159
Protiskluzový sprej 400 ml  transparentní
Novinka
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Transparentní sprej s protiskluzovou funkcí, vytváří jemný film pro ochranu před pádem, pro vnitřní i venkovní využití

8957
MTN Rust converter 400 ml  Na korozi
Profi work
245 Kč
Měrná cena: 612,50 Kč / 1 l

Konvertor rzi ve spreji, uzavírá korozi a umožnuje přelakování,  zvyšuje přilnavost na různé typy kovů  

8811
MTN Outdoor protective varnish matt 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  matný, 100% transparentní

8809
MTN Outdoor protective varnish satin 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  saténový, 100% transparentní

8808
MTN Outdoor protective varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro venkovní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  lesklý, 100% transparentní

8802
MTN Indoor protective varnish glossy 400 ml  Transparentní lak
Profi work
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Ochranný, bezbarvý lak pro vnitřní využití,  na vodní bázi, bez zápachu,  lesklý, 100% transparentní

8801
Double A Transparent spray paint 400 ml  11 průhledných barev
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Transparentní barvy ve spreji, vysoký tlak, 11 odstínů,  průhledné odstíny pro plynulé přechody a stínování  

8765/TRA
Double A spray paint 400 ml  142 barev
Tip Graffiti optimized
105 Kč až –5 %
od 99 Kč
Měrná cena: od 247,50 Kč / 1 l

Matné barvy ve spreji, vysoký tlak, 142 odstínů,  optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem  

8648/RAN
Grand prix barva na brzdové třmeny 400 ml  Stříbrná
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Sprej na brzdy, vysoká odolnost, stříbrná barva

8633
Základová barva ve spreji 400 ml - výprodej  Bílá a šedá
Více barev
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Univerzální bílý základ zvyšuje přilnavost a výdrž vrchní barvy, na plast, kov, dřevo, kámen

8130/BIL
Montana Metallic 400 ml černá  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, černá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

7818
Double A spray paint 400 ml - bílá  Matná
Graffiti optimized
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Matná, bílá barva ve spreji, vysoký tlak, optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem

7745
Double A spray paint 400 ml - černá  Matná
Graffiti optimized
105 Kč
Měrná cena: 262,50 Kč / 1 l

Matná, černá barva ve spreji, vysoký tlak, optimalizováno pro potřeby graffiti, akrylická báze se slabým zápachem

7744
Belton Vintage paint 400 ml  6 barev
Tip Více barev
229 Kč
Měrná cena: 572,50 Kč / 1 l

Sprej s vintage efektem, vytváří starodávný retro vzhled, 6 pastelových barev

7729/SKY
Belton Grill spray 400 ml  Černá
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej odolný vysokým telotám, vhodný zejména na grily, černá matná 

7685
Spray Max 1K Rapid epoxy primer 400 ml  Šedý základ
Profi work
379 Kč
Měrná cena: 947,50 Kč / 1 l

Jednosložkový profesionální základ, extrémní přilnavost a antikorozní ochrana, matná šedá

7683
MTN Water Based transparent 400 ml  Průsvitná černá a bílá
Fine art Profi work Více barev
189 Kč
Měrná cena: 472,50 Kč / 1 l

Transparentní sprej, vodní báze, téměř bez zápachu, průsvitná černá a bílá, pro dokonalé přechody a stínování

7681/TRA
Belton Pearl effect 400 ml  3 perleťové barvy
Více barev
275 Kč
Měrná cena: 687,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej s hedvábným leskem, nízký tlak, luxusní vzhled, 3 perleťové odstíny,

7675/FIA
Belton Frosted glass effect 400 ml  Efekt mléčného skla
219 Kč
Měrná cena: 547,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem mléčného skla, permanentní barva na transparentní materiály, průhledná, matná bílá

7644
MTN Air duster 400 ml  Vzduch ve spreji
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Ofukovací sprej, pro čištění elektroniky, počítače, tiskárny, klávesnice a další

7615
MTN Gelcoat 400 ml  Bílá
Profi work
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Tmelící barva ve spreji, na sklolaminátové povrchy s vrstvou Gelcoat, pro opravy škrábanců a poškození na lodích, karavanech...

7609
Molotow Phosphor 400 ml  Svítí ve tmě
355 Kč
Měrná cena: 887,50 Kč / 1 l

Svítící sprej, ve tmě svítí fosforově zelenou, skvělé pro dekorace a výzdobu

7342
MTN Hardcore 400 ml - retro edition  6 barev
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Lesklé barvy ve spreji, 6 původních odstínů v retro obalu, , výborné vlastnosti, střední tlak,

7330/RV-
Dupli color Cement look 400 ml  2 barvy
Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem cementu, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří vzhled i strukturu čistého betonu

7023/ASS
Flame Blue fluo 400 ml  4 UV barvy
Více barev
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Neonové barvy ve spreji, svítí pod UV světlem, akrylová báze s perfektním krytím, 4 fluo odstíny  

6834/NEO
Glitter spray 400 ml  4 Barvy
Více barev
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Transparentní lak s glitrem, obsahuje stříbrné, zlaté, červené, nebo zelené třpytky, vhodný na dekorace a většinu materiálů  

6792/STR
Montana Black 400 ml černá
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, matný vzhled, vysoký tlak, výborné krytí

6754
Montana Metallic 400 ml stříbrná  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, stříbrná metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6731
Montana Metallic 400 ml zlatá aztécká  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, zlatá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6730
Montana Metallic 400 ml zlatá  Metalíza
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Akrylický, metalický sprej, zlatá metalíza, nízký tlak, pololesklý výsledek  

6729
Montana Gold 400 ml zlatá matná
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Zlatý, akrylický sprej, v matné variantě, nízký tlak, přesná stopa

6709
Montana Gold 400 ml - výprodej  Žlutá
Akce
120 Kč –42 %
69 Kč
Měrná cena: 172,50 Kč / 1 l

Akrylický sprej, žlutá,  matný vzhled, nízký tlak, přesná stopa

6649
Stardust Diamond effect 400 ml  33 metalických barev
Profi work Více barev
od 699 Kč
Měrná cena: od 1 747,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, perleťový efekt, prémiový metalický vzhled

6576/RAN
Stardust Opalescent effect 400 ml  6 měňavých barev
Profi work Více variant
od 899 Kč
Měrná cena: od 2 247,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, opalizující efekt, mění barvu dle úhlu pohledu

6531/RAN
Stardust Holographic effect 400 ml  Duhový efekt
Profi work Více variant
od 1 090 Kč
Měrná cena: od 2 725 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, holografický efekt, láme světlo a vytváří efekt duhy

+ další
6525/20
Stardust Chameleon effect 400 ml  15 měňavých barev
Profi work Více variant
od 960 Kč
Měrná cena: od 2 400 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, chameleon efekt, mění barvu dle úhlu pohledu

6519/RAN
Žáruvzdorná barva 400 ml  Do vysokých teplot
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Žáruvzdorná barva ve spreji, barva odolává vysokým teplotám i benzínu, černá matná

6162
Montana White 400 ml bílá lesklá  Starobílá
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, střední tlak, lesklý vzhled, syntetická báze

6139
Montana White 400 ml černá lesklá
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, lesklý vzhled, syntetická báze

6138
Molotow Premium 400 ml bílá  Polomat/pololesk
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, střední tlak, pololesklý vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6079
Molotow Premium 400 ml černá pololesklá
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, pololesklý vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6078
Molotow Premium 400 ml černá matná
145 Kč
Měrná cena: 362,50 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, matný vzhled,  vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

6077
MTN Hardcore 400 ml bílá satén  Polomat/pololesk
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, odstín 9010,  saténová se středním tlakem

6075
MTN Hardcore 400 ml černá matná
MTN Hardcore 400 ml černá matná
Momentálně nedostupné
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, odstín 9011,  matná se středním tlakem

6073
Dupli color černá barva ve spreji 400 ml - lesk  Super cena
109 Kč –44 %
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, lesklá úprava, pro hobby využití

5742
Základová barva na plast ve spreji 400 ml
139 Kč –56 %
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Základ na plasty, zvyšuje přilnavost a výdrž vrchní barvy, transparentní

5741
Molotow Premium 400 ml zlatá
Molotow Premium 400 ml zlatá
Momentálně nedostupné
149 Kč
Měrná cena: 372,50 Kč / 1 l

Zlatá barva ve spreji, střední tlak, vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

5683
Molotow Premium 400 ml stříbrná
Molotow Premium 400 ml stříbrná
Momentálně nedostupné
149 Kč
Měrná cena: 372,50 Kč / 1 l

Stříbrná barva ve spreji, střední tlak, vysoká odolnost, skvělé vlastnosti

5682
MTN Hardcore copper 400 ml  Měděná
115 Kč
Měrná cena: 287,50 Kč / 1 l

Měděná barva ve spreji, střední tlak, výborné vlastnosti

5681
MTN 94 400 ml zlatá
MTN 94 400 ml zlatá
Skladem (10 ks)
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Zlatá barva ve spreji, s nízkým tlakem,  přesná a čistá stopa

5678
MTN 94 400 ml stříbrná
MTN 94 400 ml stříbrná
Momentálně nedostupné
125 Kč
Měrná cena: 312,50 Kč / 1 l

Stříbrná barva ve spreji, s nízkým tlakem,  přesná a čistá stopa

5677
Montana Black 400 ml měděná
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Měděný chrom ve spreji, kovový vzhled, vysoký tlak, výborné krytí

5675
Montana Black 400 ml stříbrná lesklá
110 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 1 l

Stříbrný chrom ve spreji, kovový vzhled, vysoký tlak, výborné krytí

5670
MTN Marble effect 400 ml  4 barvy
Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Efektový sprej, efekt mramoru, či pavučiny, 4 barevné odstíny

5607/BIL
MTN Vinyl coating varnish 400 ml  Transparentní lak
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Bezbarvý snímatelný lak,  guma/vinyl ve spreji, tzv. DIP sprej, jednoduše odstranitelné  

5592
MTN Garage Beer pack  Limitovaná edice
550 Kč
Měrná cena: 1 375 Kč / 1 l

Balíček sprejů a piv, obsahuje 2 spreje a 2 piva, limitované edice

5568
Montana Rust effect 400 ml  oranžová+hnědá
Více barev
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Spreje s efektem koroze, dvou-fázová aplikace pro realistický vzhled, oranžová a hnědá  

5526/BRO
MTN Appliance stainless steel 400 ml  S částicemi nerezové oceli
Profi work
195 Kč
Měrná cena: 487,50 Kč / 1 l

Sprej na domácí spotřebiče, tzv. inox sprej,  barva s vlastnostmi a vzhledem nerezi, s vysokou odolností  

5510
Grand prix žáruvzdorná barva 400 ml  Černá+stříbrná
Více barev
169 Kč
Měrná cena: 422,50 Kč / 1 l

Žáruvzdorná barva ve spreji, barva odolává vysokým teplotám, stříbrná a černá

5496/CER
Dupli color Structure spray 400 ml  3 barvy se strukturou
Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s hrubou strukturou, vhodný na plasty i další materiály, přelakovatelný, 3 barevné odstíny

5484/CER
Motip Magnetická tabule ve spreji 400 ml  Černá
259 Kč
Měrná cena: 647,50 Kč / 1 l

Sprej s tabulovou barvou, lze na ní psát křídou i upevnit magnet, omyvatelná, matná černá

5478
Dupli color Zapon sprej 150 ml  Zaponový lak
Profi work
175 Kč
Měrná cena: 1 166,67 Kč / 1 l

Zaponový lak ve spreji, pro fixaci přírodních materiálů a ochranu kovu před oxidací, křištálově čistý, saténový vzhled

5475
Dupli color Vintage look 400 ml  7 barev
Tip Více barev
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Sprej s retro efektem, vytváří starodávný vintage vzhled, 7 pastelových barev

5472/VIN
Dupli color Iron mica 400 ml  4 barvy
Profi work Více barev
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Sprej s ochranou proti korozi, základová a vrchní vrstva v jednom, 4 kovové odstíny

5457/STR
Dupli color Granit look 400 ml  7 barev
Více barev
369 Kč
Měrná cena: 922,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem kamene, vytváří granitový vzhled, 7 barevných odstínů

5454/BIL
Dupli color Eloxal spray 400 ml  5 barev
Profi work Více barev
289 Kč
Měrná cena: 722,50 Kč / 1 l

Sprej se vzhledem eloxovaného hliníku, pro opravy a vytvoření eloxovaného povrchu, 5 barevných odstínů

5448/BRO
Belton Concrete effect 400 ml  Šedý beton
199 Kč
Měrná cena: 497,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem betonu, pro dekorace v interiéru i exteriéru, vytváří vzhled i strukturu čistého betonu

5256
Belton Frost flower effect 400 ml  Ledové květy
319 Kč
Měrná cena: 797,50 Kč / 1 l

Sprej s efektem ledových květů, smatazelný, po zalakování permanentní, vytváří jedinečný zmrzlý efekt

5250
Dupli color bílá barva ve spreji 400 ml  Super cena
60 Kč
Měrná cena: 150 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, mix značek,  pro hobby využití

4438
Motip žáruvzdorná barva 400 ml  Černá, antracitová a stříbrná
Profi work Více barev
229 Kč
Měrná cena: 572,50 Kč / 1 l

Žáruvzdorná barva ve spreji, odolnost teplotám do 800°C, černá, antracitová a stříbrná

4433/CER
Grand prix základ na plast 400 ml
Grand prix základ na plast 400 ml
Momentálně nedostupné
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Základová barva na všechny typy plastů, výrazně prodlužuje životnost nástřiku, transparentní s výbornou přilnavostí

4427
Základová barva ve spreji na vodní bázi 400 ml  Šedá
139 Kč –35 %
89 Kč
Měrná cena: 222,50 Kč / 1 l

Univerzální šedý základ na vodní bázi,  zvyšuje přilnavost a zabraňuje deformaci EPS, na polystyren, plast, na kov, na dřevo

4410
Lak na ráfky 400 ml  Stříbrná
Profi work
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Sprej na disky kol, pro opravu a ochranu, stříbrná barva

4163
Ochrana podvozku 400 ml  Proti korozi i štěrku
Profi work
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Ochranný nástřik na podvozky, odolný, elastický, černý, izoluje hluk

4160
Plnič ve spreji 400 ml  Pro srovnání nerovností povrchu
Profi work
139 Kč
Měrná cena: 347,50 Kč / 1 l

Univerzální plnící základ, vyplňuje drobné prohlubně a škrábance, zeleno-béžová

4154
MTN Glitter 400 ml  stříbrná, zlatá a barevná třpytka
Fine art Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Třpytky ve spreji, transparentní lak s metalickými částicemi, stříbrné, zlaté, nebo mnohobarevné třpytky

4061/MUL
MTN Anti-slip 400 ml  Protiskluzový sprej
Profi work
350 Kč
Měrná cena: 875 Kč / 1 l

Transparentní, protiskluzový sprej, vytváří texturovaný film na většině povrchů, pro ochranu před pádem

4058
MTN Vinyl primer 400 ml
MTN Vinyl primer 400 ml
Momentálně nedostupné
295 Kč
Měrná cena: 737,50 Kč / 1 l

Základová barva pod DIP gumové spreje, zabraňuje odloupnutí a odstranění jinak snímatelných nástřiků, transparentní základ pro různé materiály

4034
MTN White grease 400 ml  Víceúčelové mazivo
Profi work
235 Kč
Měrná cena: 587,50 Kč / 1 l

Mazivo ve spreji, s antioxidačním účinkem, pro důkladné a trvalé promazání mechanických částí

4029
MTN Ethyl alcohol 400 ml  Dezinfekční sprej
220 Kč
Měrná cena: 550 Kč / 1 l

Univerzální dezinfekce ve spreji, pro čištění různých povrchů, obsahuje 70 % hydroalkoholický roztok

3969
MTN Seal coating 400 ml  Těsnící sprej
Profi work Více barev
260 Kč
Měrná cena: 650 Kč / 1 l

Vodě odolný sprej na praskliny a trhliny, chrání povrch před vodou, bílá a černá těsnící guma

3974/BIL
Molotow One4all varnish 400 ml glossy  Transparentní lak
Fine art
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Akrylový ochranný lak 400 ml, 100% trasparentní, lesklý, vodní báze téměř bez zápachu

3741
Montana Aluminium primer 400 ml
179 Kč
Měrná cena: 447,50 Kč / 1 l

Základová barva na hliník, výrazně prodlužuje životnost nástřiku, lze použít i na měď a zinek

3570
Montana Limited edition 400 ml
Více variant
od 95 Kč
Měrná cena: od 237,50 Kč / 1 l

Designové spreje, navržené světovými umělci, limitované edice

3584/POW
MTN Limited edition 400 ml  Různé designy
Více variant
590 Kč
Měrná cena: 1 475 Kč / 1 l

Designové spreje, navržené světovými umělci, limitované edice v dřevěném boxu

3323/PES
MTN Rust effect 400 ml  Efekt rzi
Profi work
270 Kč
Měrná cena: 675 Kč / 1 l

Efektový sprej, vytváří vzhled koroze, rezavá červená s texturou

3313
MTN Frosted glass effect 400 ml  Mléčné sklo
Profi work
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Efektový sprej, vhodný na sklo a průsvitné povrchy, transparentní bílá s efektem matného skla

3311
MTN Granite effect 400 ml  Žulový efekt
Profi work
250 Kč
Měrná cena: 625 Kč / 1 l

Efektový sprej, efekt kamene, či žuly, černé zrno

3308
Bezbarvý lak ve spreji na vodní bázi 400 ml  Super cena
Akce
139 Kč –64 %
49 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 1 l

Ochranný lak ve spreji, transparentní, na vodní bázi použití na plast, kov, dřevo, textil, papír

3155
Výprodejové metalické barvy ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
149 Kč až –53 %
od 69 Kč
Měrná cena: od 172,50 Kč / 1 l

Stříbrná, zlatá a měděná ve spreji 400 ml, varianta s nízkým i vysokým leskem pro hobby využití

3170/ZLA
Lak s efektem kamene 400 ml  3 barvy
Více barev
Lak s efektem kamene 400 ml 3 barvy
Momentálně nedostupné
249 Kč
Měrná cena: 622,50 Kč / 1 l

Dekorativní sprej, efekt kamene, světle, středně a tmavě šedá

3167/SVE
Výprodejové fluo/neon spreje 400 ml  Super cena
Akce
149 Kč –46 %
79 Kč
Měrná cena: 197,50 Kč / 1 l

Neonové barvy ve spreji, fluorescenční UV efekt,  pro dekorativní využití

3146/NEO
Výprodejové metalízy ve spreji 400 ml  Super cena
Akce
129 Kč až –53 %
od 60 Kč
Měrná cena: od 150 Kč / 1 l

Metalické barvy ve spreji 400 ml, nízká cena, různé barvy, originální autolaky pro hobby využití

3119/SV
Výprodejové efektové spreje 400 ml  Super cena
Akce
149 Kč až –46 %
od 79 Kč
Měrná cena: od 197,50 Kč / 1 l

Efektové barvy ve spreji, kladívkové, třpytky, speciály,  pro dekorativní využití

3071/FIA
Zinkový sprej 400 ml  Katodová ochrana
Profi work
249 Kč –60 %
99 Kč
Měrná cena: 247,50 Kč / 1 l

Hliníkovo zinkový sprej, odolný vysokým teplotám, vysoká odolnost vůči korozi

3066
Výprodejové Eko spreje na vodní bázi 400 ml  Super cena
Akce Více barev
159 Kč až –75 %
od 39 Kč
Měrná cena: od 97,50 Kč / 1 l

Barvy ve spreji 300-400 ml, nízká cena, různé barvy, spreje na vodní bázi bez zápachu

3062/TMA2
Sparvar Graffiti killer 400 ml  Čistič
259 Kč
Měrná cena: 647,50 Kč / 1 l

Odstraňovač graffiti, na většinu barev, možné aplikovat na různé materiály

2885
Tmel ve spreji 400 ml  Na nerovnosti
Profi work
Tmel ve spreji 400 ml Na nerovnosti
Momentálně nedostupné
299 Kč
Měrná cena: 747,50 Kč / 1 l

Stříkací tmel ve spreji, pro srovnání nerovností, brousitelný, na hliník, kov, dřevo

2879

Ovládací prvky výpisu

275 položek celkem