Kobra HP Metallic 400 ml Stříbrná+zlatá+bronz

Graffiti optimized
Značka: Kobra
89 Kč 73,55 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Vysoký tlak,

  • stříbrná, zlatá, bronz,

  • nejlepší volba pro rychlou práci

Detailní informace

Barva: měděná
Momentálně nedostupné
89 Kč
73,55 Kč bez DPH
Barva: stříbrná
Momentálně nedostupné
89 Kč
73,55 Kč bez DPH
Barva: zlatá
Momentálně nedostupné
89 Kč
73,55 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Jedná se o řadu italského výrobce Kobra, která nabízí stříbrnou, zlatou a měděnou/bronzovou variantu. Spreje této řady jsou s vysokým tlakem, a proto jsou velice vhodné pro pokrytí větších ploch, nebo rychlejší práci. Jsou ovšem schopné s tenkou tryskou docílit velice jemných a přesných tahů. Sprej je 100% akrylový, což mu dává jedinečné vlastnosti a neuvěřitelnou spolehlivost při nízkých teplotách. Pigment má velice dobré krycí schopnosti a abnormální rychlost schnutí. Řada High pressure je skvělým řešením pro ty, kdo hledají opravdu rychlý sprej, na který se dá spolehnout z každých okolností. Spreje této řady obsahují pigment s odolností vůči UV záření a dalším přírodním vlivům. Lze použít na plast, dřevo, kov, papír, beton, kůže a většinu dalších materiálů.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Pro správný postup při práci využijte tohoto návodu.

Pokud hledáte inspiraci, pak koukněte na naše tipy.

img_resize img_resize (2)

Před použítím čtěte bezpečnostní upozornění.

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kobra paint Italia je italský výrobce barev, který má zkušenost s výrobou barviv a pigmentů více než 50 let. S barvami ve spreji je sice na trhu poměrně nový, ovšem rychle dokázal přesvědčit o přednostech jeho produktů.  Firma sídlí přímo v Miláně, centru umění a módy, a to se promítá i do jejich produktů jak sami prezentují: „Žijeme a dýcháme kreativitu. Kobra Paint je ztělesněním italského řemeslného umění, vynalézavosti a lásky k umění.“.