Grog Street killer ink booster Černý pigment

Graffiti optimized
Značka: Grog
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Sypká příměs,

  • černý, koncentrovaný pigment

  • téměř neodstranitelný,

  • pro maximální zvýšení odolnosti

Blog-tutorialy-ukazky praci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální černý pigment německého výrobce Grog, který se míchá do náplně a produktů Street killer ink, ze kterých tak dělá téměř neodstranitelnou žíravinu. Barva se po smíchání inku a boosteru stává neodstranitelnou a stopa se silně vpije do povrchu. Odolá veškerým vlivům počasí i odstraňovacích prostředků a rozpouštědel. Objem pigmentu je 8g.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Buff proof & Street killer ink
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Grog
? 5. Vlastnosti náplně: Černé
? 6. Komponenty: Náhradní náplně, Ostatní
? 7. Náhradní náplně: Speciální
? 11. Příslušenství k fixům: komponenty
? Příslušenství: příslušenství k fixům
Váha: 20 g
Položka byla vyprodána…

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je italský výrobce s tradicí od roku 2005, který svůj zájem soustředí do výroby potřeb pro tagování, kaligrafii a další umělecké disciplíny. Společnost při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s mistry v oboru. Některé produktové řady jsou například optimalizovány pro pravidelné a jednoduché stékání barvy po vertikálním povrchu při zajištění konstantní sytosti pigmentu. Jiné produkty mají zase svůj zájem soustředěny do odolnosti vůči odstranění, nebo do možnosti aplikace na téměř všechny materiály v jakémkoliv stavu, tedy i třeba špinavé, rezavé a vlhké. Grog má širokou nabídku fixů různých šířek hrotu, ale především nabízí nejširší spektrum tzv. „squeezerů“, tedy popisovačů s jemným hrotem z porézní tkaniny u kterých je průtok regulován mačkáním plastového těla popisovače. Ty nabízí Grog od šíře 5mm do šíře 25mm v klasickém, nebo zkráceném provedení a s různými náplněmi dle produktové řady.