MTN PRO - metalické spreje a barevné metalízy

Obsah:

►MTN Metal effect paint - barvy s kovovým vzhledem

►MTN Metallic paint - barevné metalízy

▼ Ať už pro dekorativní účely, lakýrnické práce, či nejrůznější DIY projekty, metalické barvy dodají každému materiálu výjimečný vzhled.

MTN PRO Metallic PaintMTN PRO Metallic Effect Paint

MTN PRO Metal effect paint - barvy pro vytváření kovového efektu

Řada sprejů s kovovým vzhledem, která nabízí 3 vysoce lesklé odstíny-chrom, zlato a bronz. Tyto spreje jsou vhodné pro dekorační účely, DIY projekty a práce u kterých je kladen důraz na vysoký lesk. 

 MTN PRO Metallic Effect Paint (2)MTN PRO Metallic Effect Paint (6)MTN PRO Metallic Effect Paint (1)MTN PRO Metallic Effect Paint (5)MTN PRO Metallic Effect Paint (3)MTN PRO Metallic Effect Paint (7)

video VIDEO

Lakování rámečků

Floristické dekorace


 

MTN PRO Metallic paint - barvy s metalickou třpytkou

Metalická řada sprejů, která nabízí barvy s kovovým efektem pro všestranné využití na nejrůznější povrchy jako kov, kámen, dřevo, plast, papír a další. Díky své výborné přilnavosti k materiálu je vhodná nejen na dekorace. Pigment je na bázi alkydových pryskyřic s velice rychlým schnutím a perfektními krycími vlastnostmi. Řada Metalic nabízí 9 lesklých odstínů s perleťovým efektem.

Lze použít na plast, dřevo, kov, papír, beton, kůže a většinu dalších materiálů. Pro zajištění dlouhodobého svěžího vzhledu a pro zvýšení odolnosti doporučujeme barvu zalakovat bezbarvým lakem.

 stažený soubor (1)stažený soubor (1)MTN PRO Metallic Paint (6)MTN PRO Metallic Paint (1)MTN PRO Metallic Paint (2)MTN PRO Metallic Paint (4)MTN PRO Metallic Paint (3)t_Metallic-2

video VIDEO

Lakování plastů