MTN Water based - fixy a spreje na vodní bázi

Obsah:

► Akrylové fixy

► Akrylové spreje

 

MTN Water Based Family & 94

highlighter FIXY WATER BASED

Jak název napovídá, jedná se o akrylové fixy na vodní bázi, které jsou použitelné na nepřeberné množství materiálů. Na výběr je z 20 odstínů ve variantě šíře hrotu od 0,8 mm do 15 mm. K fixům jsou dostupné náhradní hroty a náplně a jsou plně kompatibilní se spreji MTN Water based.

Náplň fixu je na vodní bázi s perfektním krytím na všech materiálech, jako kov, plast, porcelán, dřevo, plátno, kůže, papír, sklo a další. Pigment je silně koncentrovaný a po svém zachnutí je barva vodě odolná. Náplň je bez zápachu a bez rozpouštědel a je tedy vhodná i pro práci s dětmi.

Koukněte na možnosti využití této řady fixů a nechte se inspirovat!

 

MTN Water Based FamilyMTN Water Based Markers (27)MTN Water Based Markers (28)MTN Water Based Markers (29)MTN Water Based Markers (32)MTN Water Based Markers (30)MTN Water Based Markers (31)

video VIDEO


 

pantograff-art-store (49) SPREJE WATER BASED

Spreje řady Water Based obsahují asi 1% ředidla, díky čemuž velice rychle schnou a mimo interiér je možné je použít i ve venkovních podmínkách. Spreje mají nízký tlak a nabízí 87 matných odstínů, stříbrnou a zlatou.

Díky nízkému tlaku a kompaktnějšímu balení jsou spreje vhodné pro práci s dětmi, ovšem při dodržení všech bezpečnostních opatření. Lze použít na plast, dřevo, kov, papír, beton, kůže a většinu dalších materiálů.

 

Posuďte sami, jaké to je pracovat s těmito spreji...

MTN Water Based Family & 94 (2)MTN Water Based 300MTN Water Based 300 (1)MTN Water Based 300 (2)MTN Water Based 300 (3)MTN Water Based 300 (4)MTN Water Based 300 (5)MTN Water Based 300 (6)

video VIDEO