MTN PRO - fluo, fosforové a reflexní barvy

Obsah:

►MTN Fluor paint - barvy svítící pod UV světlem

►MTN Photoluminous paint - barva svítící ve tmě

►MTN Reflective paint - světlo odrážející barva 

▼ Řada PRO výrobce MTN/Montana colors nabízí mimo jiné i barvy, které pracují se světlem a to v různém pojetí. tyto barvy jsou určeny k nejrůznějším dekorativním účelům a pro dosažení zajímavých světelných efektů na různých objektech.

MTN PRO Products

MTN PRO Fluo paint - fluorescentní barvy svítící pod UV světlem

Tato řada sprejů se vyznačuje sytostí reflexních pigmentů. Na denním světle jsou barvy velice výrazné (fluorescentní) a jsou vhodné pro dekorace všeho druhu, či bezpečnostní značení.

Lze použít na plast, dřevo, kov, papír, beton, kůže a většinu dalších materiálů díky speciálním aditivům je možné barvu nanášet i na tmavé povrchy. Nejvyššího efektu barvy dosáhnout, jsou-li aplikovány na světlý, ideálně bílý podklad

 

MTN PRO Fluor Paint (2)MTN PRO Fluor Paint (4)_1MTN PRO Fluor Paint (1)_1MTN PRO Fluor Paint (3)MTN PRO Fluor Paint (13)_smallMTN PRO Fluor Paint (14)MTN PRO Fluor Paint (12)MTN PRO Fluor Paint (11)MTN PRO Fluor Paint (9)

video VIDEO

Lakování stoličky

Lakování jízdního kola


 

MTN PRO Luminous paint - barva svítící ve tmě

Fosforový sprej se speciální barvou s luminiscenčním pigmentem, který při nasvícení svítí ve tmě a je silně reflexní pro UV světlo. Dle intenzity nasvícení a počtu vrstev barva svítí fosforově zeleným světlem. Pigment na vodní bázi se svítivým efektem v absolutní tmě je vhodný na všechny druhy materiálu.

maxresdefaultmtn-luminous-spray-paintmaxresdefault (1)1946-1_reskate-harreman-mtn-photoluminescent-6830hqdefault

video VIDEO

Výroba svítících dekorací


 

MTN Reflective paint - barva odrážející světlo 

Reflexní barva ve spreji se speciální pryskyřicí na bázi rozpouštědla, která umožňuje odraz světla zpět od lakovaného povrchu. Barva má silné reflexní vlastnosti, takže může být použita pro značení bezpečnosti silničního provozu nebo v jakékoli jiné situaci, kdy nedostatek světla vyžaduje reflexní ošetření objektu nebo značky.

Tato barva dokonale funguje na většině povrchů (kov, plast, sklo, dřevo a kámen) a na jakémkoli jiném povrchu, kde je vyžadováno trvalé reflexní značení. Odraz světla je viditelný z úhlu zdroje světla, který na barvu svítí, tudíž neoslňuje do okolí.