MTN Primers+varnishes - základy a ochranné laky

Obsah:

►MTN Anti-rust primer - antikorozní základ

►MTN Acrylic varnish - akrylový ochranný lak

►MTN Synthetic varnish - syntetický, lodní lak

▼ Lakování není jen o samotné barvě, ale výsledek a jeho životnost výrazně ovlivní správný základový nástřik, který pomáhá přilnavosti a správnému rozlití barvy a závěrečný, bezbarvý lak, který barvu chrání před mechanickým poškozením i působeím UV záření a dalších povětrnostních vlivů.

MTN PRO White Base Primer, Acrylic Varnish & 94


 

MTN PRO Anti rust primer - antikorozní základ

Antioxidant primer je rychleschnoucí nátěr pro dokonalou před-úpravu kovových povrchů, které je třeba chránit před korozí. Základní nátěr lze použít na kovy, jako jsou železo, ocel nebo minerální povrchy. Základová barva proti rezi je na akrylové bázi s vysokou flexibilitou. 

MTN PRO Anti Rust PrimerMTN PRO Anti Rust Primer (4)MTN PRO Anti Rust Primer (3)MTN PRO Anti Rust Primer (1)MTN PRO Anti Rust Primer (2)

 video VIDEO


 

MTN PRO Acrylic varnish - akrylový lak pro finální ochrannou vrstvu

Transparentní lak pro ochranu lakovaného materiálu, kterýje možné použít na všechny typy povrchů a po velice rychlém zaschnutí vytváří ochrannou vrstvu a.po svém úplném zaschnutí nezanechává žádnou barevnou stopu a je 100% transparentní.

Působí jako ochrana nejen proti mechanickému poškození, ale i proti působení U. V. záření a dalším povětrnostním vlivům. Lze použít na plast, dřevo, kov, papír, beton, kůže a většinu dalších materiálů.

MTN PRO Acrylic VarnishMTN PRO Acrylic Varnish (1)MTN PRO Acrylic Varnish (2)

 video VIDEO


 

MTN PRO Synthetic varnish - vysoce odolný ochranný lak

Bezbarvý ochranný lak, který je na bázi syntetických alkydových pryskyřic a vyniká svojí vysokou odolností. Je doporučen zejména na dřevěné materiály, ale je možné ho použít i na další povrchy. Má vysoký stupeň ochrany i vysokou odolnost vůči poškrábání. Odolává slané vodě a má silnou UV ochranu.

MTN PRO Synthetic VarnishMTN PRO Synthetic Varnish (1)MTN PRO Synthetic Varnish (3)MTN PRO Synthetic Varnish (2)