MTN Industrial - technické spreje

Obsah:

►MTN Paint stripper - odstraňovač starých nátěrů

►MTN Ethyl alcohol - dezinfekční sprej

►MTN Appliance - na bílé spotřebiče

►MTN Anti-stain - zakrývač skrvn

►MTN Teak oil - teakový olej ve spreji

►MTN Bathtub and tile paint - na opravu van a obkladů

►MTN Radiator paint - barva na radiátory

 

▼ Profesionálních výsledků nelze dosáhnout bez úzce profilovaných nástrojů nejvyšší kvality. Přesně to nabízí spektrum technických sprejů, díky kterým dosáhnete těch nejlepších výstupů a vyřešíte každý problém.

MTN PRO Products (5)

MTN Paint stripper - odstraňovač starých nátěrů

Technický sprej, který odstraňuje staré barvy, nátěry i lepidlo z téměř všech povrchu. Vhodný například pro renovace nábytku, nedoporučuje se však používat na auta. Po nanesení nechte minutu až dvě odstraňovač reagovat a poté čistěte textilií, či špachtlí. 

 MTN PRO Paint StripperMTN PRO Paint Stripper (1)MTN PRO Acrylic Varnish, Paint Stripper & Gloves

video VIDEO


 

MTN PRO Ethyl alcohol - dezinfekce ve spreji 

 

Hydroalkoholický roztok speciálně určený pro čištění a dezinfekci povrchů všeho druhu, včetně skla, kovů a plastů, jako je methakrylát.

Kromě dezinfekční schopnosti má produkt schopnost snadno vyčistit povrchy od zbytků mastnoty, inkoustových skvrn, barev a stop lepidla ze samolepících štítků. Díky rychlému odpařování nezanechává žádné stopy kromě příjemné vůně alkoholu. Neobsahuje žádný přidaný parfém.

 

 video VIDEO


 

MTN White appliance - barva na domácí spotřebiče

Sprej s bílým lakem speciálně vyvinutým pro opravy a lakování domácích spotřebičů. Barva je rychleschnoucí a po úplném vytvrdnutí je odolná poškrábání. Navíc srovnává povrch již poškrábané plochy. 

MTN Appliance White je barva složená z vysoce kvalitních akrylovo-vinylových pryskyřic ve spojení s oxidem titaničitým a přísadami, které vedou k dokonalému výsledku. Může být použita například i na opravy zahradního nábytku, odsavačů par, van a všude kde je vyžadována vysoká odolnost vůči oděru.

  video VIDEO


 

MTN Anti-stain paint - zakrývač skvrn 

Barva je vyrobena z vysoce kvalitních akrylových pryskyřic, oxidu titaničitého a přísad., čehož je výsledkem vysoce krycí barva, která je ideální pro dlouhodobé a rychlé překrytí skvrn na stěnách. 

 video VIDEO


 

MTN PRO Teak oil - teakový olej ve spreji

Sprej vyrobený ze směsi přírodních olejů a pryskyřic. Výrazně obnovuje lesk, texturu a barvu nábytku a je navržen pro výživu a obohacení dřeva. Ideální pro údržbu a renovaci dřeva a zahradního nábytku (zejména teak) a exotického a tropického nezdobeného dřeva.

Rovněž napravuje tendenci dřeva vyschnout a zešednout, když je vystaveno slunci. Dřevo rovněž chrání před skvrnami a prachem.

 

MTN PRO Teak Oil (1)MTN PRO Teak OilMTN PRO Ral Paint, Teak Oil & Anti Rust Primer

 video VIDEO


 

MTN Bathtub and tile paint - barva na keramické povrchy, vany a dřezy 

Barva na vany a dlaždice MTN PRO je bílá saténová barva ve spreji vyvinutá s upravenými epoxidovými pryskyřicemi. Je to ideální volba pro opravování, nebo přelakování van, dřezů a nejrůznějších keramických obkladů. Jeho vynikající přilnavost a odolnost vůči velmi vlhkému prostředí činí z tohoto produktu nejlepší volbu pro renovaci koupelen a kuchyní a lze jej s optimálním výsledkem aplikovat také na jakýkoli porcelánový nebo keramický povrch.

 

 MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8286 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8285 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8284 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8263 (1)

 video VIDEO


MTN Radiator paint - barvy na radiátory a topná tělesa

Speciální barva ve spreji na bázi rozpouštědla s alkydovým smaltem, konkrétně navržená pro lakování radiátorů. Tato barva má vysokou odolnost proti vysokým teplotám (až 100 ° C) a také proti zažloutnutí. K dispozici jsou 3 saténově lesklé barvy a po dokonalém zaschnutí je barva extrémně tvrdá a odolná poškrábání.

MTN PRO Radiator Paint-8265MTN PRO Radiator Paint-8269MTN PRO Radiator Paint-8270MTN PRO Radiator Paint-8271

 video VIDEO