MTN Industrial - technické spreje

Obsah:

►MTN Paint stripper - odstraňovač starých nátěrů

►MTN Ethyl alcohol - dezinfekční sprej

►MTN Appliance - na bílé spotřebiče

►MTN Anti-stain - zakrývač skrvn

►MTN Teak oil - teakový olej ve spreji

►MTN Bathtub and tile paint - na opravu van a obkladů

►MTN Radiator paint - barva na radiátory

 

▼ Profesionálních výsledků nelze dosáhnout bez úzce profilovaných nástrojů nejvyšší kvality. Přesně to nabízí spektrum technických sprejů, díky kterým dosáhnete těch nejlepších výstupů a vyřešíte každý problém.

MTN PRO Products (5)

MTN Paint stripper - odstraňovač starých nátěrů

Technický sprej, který odstraňuje staré barvy, nátěry i lepidlo z téměř všech povrchu. Vhodný například pro renovace nábytku, nedoporučuje se však používat na auta. Po nanesení nechte minutu až dvě odstraňovač reagovat a poté čistěte textilií, či špachtlí. 

 MTN PRO Paint StripperMTN PRO Paint Stripper (1)MTN PRO Acrylic Varnish, Paint Stripper & Gloves

video VIDEO


 

MTN PRO Ethyl alcohol - dezinfekce ve spreji 

 

Hydroalkoholický roztok speciálně určený pro čištění a dezinfekci povrchů všeho druhu, včetně skla, kovů a plastů, jako je methakrylát.

Kromě dezinfekční schopnosti má produkt schopnost snadno vyčistit povrchy od zbytků mastnoty, inkoustových skvrn, barev a stop lepidla ze samolepících štítků. Díky rychlému odpařování nezanechává žádné stopy kromě příjemné vůně alkoholu. Neobsahuje žádný přidaný parfém.

 

 video VIDEO


 

MTN White appliance - barva na domácí spotřebiče

Sprej s bílým lakem speciálně vyvinutým pro opravy a lakování domácích spotřebičů. Barva je rychleschnoucí a po úplném vytvrdnutí je odolná poškrábání. Navíc srovnává povrch již poškrábané plochy. 

MTN Appliance White je barva složená z vysoce kvalitních akrylovo-vinylových pryskyřic ve spojení s oxidem titaničitým a přísadami, které vedou k dokonalému výsledku. Může být použita například i na opravy zahradního nábytku, odsavačů par, van a všude kde je vyžadována vysoká odolnost vůči oděru.

  video VIDEO


 

MTN Anti-stain paint - zakrývač skvrn 

Barva je vyrobena z vysoce kvalitních akrylových pryskyřic, oxidu titaničitého a přísad., čehož je výsledkem vysoce krycí barva, která je ideální pro dlouhodobé a rychlé překrytí skvrn na stěnách. 

 video VIDEO


 

MTN PRO Teak oil - teakový olej ve spreji

Sprej vyrobený ze směsi přírodních olejů a pryskyřic. Výrazně obnovuje lesk, texturu a barvu nábytku a je navržen pro výživu a obohacení dřeva. Ideální pro údržbu a renovaci dřeva a zahradního nábytku (zejména teak) a exotického a tropického nezdobeného dřeva.

Rovněž napravuje tendenci dřeva vyschnout a zešednout, když je vystaveno slunci. Dřevo rovněž chrání před skvrnami a prachem.

 

MTN PRO Teak Oil (1)MTN PRO Teak OilMTN PRO Ral Paint, Teak Oil & Anti Rust Primer

 video VIDEO


 

MTN Bathtub and tile paint - barva na keramické povrchy, vany a dřezy 

Barva na vany a dlaždice MTN PRO je bílá saténová barva ve spreji vyvinutá s upravenými epoxidovými pryskyřicemi. Je to ideální volba pro opravování, nebo přelakování van, dřezů a nejrůznějších keramických obkladů. Jeho vynikající přilnavost a odolnost vůči velmi vlhkému prostředí činí z tohoto produktu nejlepší volbu pro renovaci koupelen a kuchyní a lze jej s optimálním výsledkem aplikovat také na jakýkoli porcelánový nebo keramický povrch.

 

 MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8286 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8285 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8284 (1)MTN PRO Bathtub & Tile Paint-8263 (1)

 video VIDEO


MTN Radiator paint - barvy na radiátory a topná tělesa

Speciální barva ve spreji na bázi rozpouštědla s alkydovým smaltem, konkrétně navržená pro lakování radiátorů. Tato barva má vysokou odolnost proti vysokým teplotám (až 100 ° C) a také proti zažloutnutí. K dispozici jsou 3 saténově lesklé barvy a po dokonalém zaschnutí je barva extrémně tvrdá a odolná poškrábání.

MTN PRO Radiator Paint-8265MTN PRO Radiator Paint-8269MTN PRO Radiator Paint-8270MTN PRO Radiator Paint-8271

 video VIDEO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení