MTN Chalk paint - křídové barvy ve spreji

mtn-chalk_paint

Lehce smazatelné, křídové barvy na vodní bázi

pantograff-art-store (49) Sprej

Křídový sprej španělského výrobce MTN, který je po svém vysušení odstranitelný z většiny neporézních povrchů a to pouze vodou. Nástřik se chová jako křída, po svém zaschnutí je barva manipulaci odolná. Po vyschnutí je lak odolný povětrnostním vlivům a je možné jej zalakovat bezbarvým ochranným lakem.

2823_4

Chalk paint je v nabídce v 8 matných odstínech, stříbrné a zlaté. Barvu je vhodné nanášet na všechny typy neporézních materiálů, jako kov, plast, sklo. Barva je na vodní bázi, bez zápachu a rozpouštědel.

Vhodné na dočasné značení, při sportovních akcích, na výlohy a další. Jeho hlavní výhodou je opravdu jednoduché odstranění.

2823_32823_6mtn-chalk-spray-400ml-5912

highlighter Fix

Na stejném pricipu jako spreje nabízí MTN i křídové fixy. Opět se jedná se o vodou ředitelné barvy, jejichž pigment je křídový. Po zaschnutí jsou lehce otěru vzdorné, za sucha smazatelné a vodou odstranitelné. Po smazání nezanechávají barevnou stopu. Ideální využití na vývěsní tabule, výlohy, nebo nejrůznější DIY projekty.

chalk-marker

Křídové popisovače jsou k dispozici s hrotem 5 a 8 mm a mohou tedy sloužit pro jemné, ale o rozsáhlé a velké práce.

 

Tabulová a magnetická barva ve spreji

Skvělým nátrojem je také MTN chalk board paint sprej, který obsahuje tabulovou barvu, takže můžete téměř jakýkoliv předmět změnit v tabuli se všemi vlastnostmi. Pro výrobu opravdu originálních nástěnek a tabulí je k dispozici také varianta Magnetic chalk board paint, díky které je na lakovaný předmět možné umístit magnet.  

prochalkboard1-2763prochalkboard1-5616prochalkboard1-12457

prochalkboard2-0674prochalkboard2-1597prochalkboard2-5774

promagneticchalkboard3-4467promagneticchalkboard3-6940promagneticchalkboard3-8812

 


Máte raději video? Pak koukněte na následující tutoriály a tipy k tvoření.

Jak na domácí dekorace s tabulovou barvou a křídovými fixy a spreji...

 

Jak udělat originální magnetickou tabuli? Koukněte...

Originální reklamní poutač s pomocí křídových sprejů a fixů...


Křídové barvy najdou své uplatnění v mnoha situacích a řada MTN Chalk paint exceluje sytostí odstínů pro profesionální výsledky.