MTN Fine art - nástroje pro uměleckou tvorbu

Obsah:

►MTN Gesso primer - šeps na plátno ve spreji

►MTN Fixative - fixační nástřik

►MTN Canvas varnish - ochranný lak na plátno

▼ Pro profesionální výsledky a dokonalý vzhled Vašich uměleckých děl jsou tu produkty z řady Fine art. Ty ocení každý ateliérový kreativec, který hledá nástroje nejvyšší kvality.

 MTN Pro Canvas VarnishMTN PRO Gesso Primer (1)


 

MTN PRO Gesso primer - šepsování plátna nikdy nebylo jednodušší

Revoluční způsob aplikace šepsu nejen na plátna, ale i na další materiály jako je plast, dřevo, beton, či lepenka. Zvyšuje přilnavost povrchu a působí jako tmel pro zakrytí pórů materiálu, čímž je následně vyžadováno menší množství barvy při malbě různými uměleckými technikami. MTN Gesso primer je na vodní bázi, má výbrnou přilnavost a perfektní krytí. 

MTN PRO Gesso PrimerMTN PRO Gesso Primer (2)1904-2_progesso1-5111

video VIDEO


 

MTN PRO Fixative spray - pro snadnou fixaci malby

Čirý, matný fixační sprej, který byl vyvinut pro zafixování a ochranu práce na papíře prováděné v různých uměleckých technikách (pastelové barvy, uhlí, tužka, grafit, akvarel atd.). Práci chrání před prachem a vlhkostí. 

Poskytuje matný povrch beze změny barvy, fixativ je rychleschnoucí a nežloutne. Na již zafixovanou práci je možné dále malovat. Fixativ není vodě odolný a je určený pro práci v interiéru.


 

MTN PRO Canvas varnish - závěrečný lak speciálně upravený pro plátna 

Jedná se o speciální akrylový, transparentní lak na plátna, který se vyrábí ve variantě lesk, satén a mat. Po svém úplném zaschnutí nezanechává žádnou barevnou stopu a je 100% transparentní.

Působí jako ochrana nejen proti mechanickému poškození, ale i proti působení U. V. záření a dalším povětrnostním vlivům.  Je vhodný jak na olejové tak akrylové barvy, nepraská a rychle vysychá.

MTN Pro Canvas Varnish (1)MTN Pro Canvas Varnish (2)MTN Pro Canvas Varnish