MTN Fine art - nástroje pro uměleckou tvorbu

Obsah:

►MTN Gesso primer - šeps na plátno ve spreji

►MTN Fixative - fixační nástřik

►MTN Canvas varnish - ochranný lak na plátno

▼ Pro profesionální výsledky a dokonalý vzhled Vašich uměleckých děl jsou tu produkty z řady Fine art. Ty ocení každý ateliérový kreativec, který hledá nástroje nejvyšší kvality.

 MTN Pro Canvas VarnishMTN PRO Gesso Primer (1)


 

MTN PRO Gesso primer - šepsování plátna nikdy nebylo jednodušší

Revoluční způsob aplikace šepsu nejen na plátna, ale i na další materiály jako je plast, dřevo, beton, či lepenka. Zvyšuje přilnavost povrchu a působí jako tmel pro zakrytí pórů materiálu, čímž je následně vyžadováno menší množství barvy při malbě různými uměleckými technikami. MTN Gesso primer je na vodní bázi, má výbrnou přilnavost a perfektní krytí. 

MTN PRO Gesso PrimerMTN PRO Gesso Primer (2)1904-2_progesso1-5111

video VIDEO


 

MTN PRO Fixative spray - pro snadnou fixaci malby

Čirý, matný fixační sprej, který byl vyvinut pro zafixování a ochranu práce na papíře prováděné v různých uměleckých technikách (pastelové barvy, uhlí, tužka, grafit, akvarel atd.). Práci chrání před prachem a vlhkostí. 

Poskytuje matný povrch beze změny barvy, fixativ je rychleschnoucí a nežloutne. Na již zafixovanou práci je možné dále malovat. Fixativ není vodě odolný a je určený pro práci v interiéru.


 

MTN PRO Canvas varnish - závěrečný lak speciálně upravený pro plátna 

Jedná se o speciální akrylový, transparentní lak na plátna, který se vyrábí ve variantě lesk, satén a mat. Po svém úplném zaschnutí nezanechává žádnou barevnou stopu a je 100% transparentní.

Působí jako ochrana nejen proti mechanickému poškození, ale i proti působení U. V. záření a dalším povětrnostním vlivům.  Je vhodný jak na olejové tak akrylové barvy, nepraská a rychle vysychá.

MTN Pro Canvas Varnish (1)MTN Pro Canvas Varnish (2)MTN Pro Canvas Varnish

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení