Montana Filter effects - efektové spreje

Obsah:

►Montana Vintage effect - retro zažloutlý vzhled

►Montana Hologram - lak s holografickými částicemi

►Montana Glitter - třpytky v transparentním laku

►Montana UV effect - UV aktivní barva

►Montana Night glow - fosfor svítící ve tmě

►Montana Glass paint - transparentní barvy na sklo

▼ Dodejte předmětům ve svém okolí originální vzhled díky efektovým sprejům, které působí jako efektový filtr a dle intenzity a množství nanesených vrstev je efekt silnější.

montanacans-filter

Montana Vintage spray filter - dodá retro zažloutlý efekt

Jedná se o průhledný sprej, který je základem pololesklý lak obsahující žlutý filtr. Doporučujeme Vintage nanášet na světlé povrchy. Dle počtu vrstev, či intenzity pokrytí plochy je zažloutlý efekt silný.

Vintage sprej je možné použít na většinu materiálů, ideálním využitím je například na fotografie, tiskoviny a další světlé materiály, kterým dodá retro zažloutlý efekt. 

Montana_Vintage_Filter-0822Montana-Vintage-001Montana-Vintage-004Vintage_DIY_9-02Montana_Vintage_Filter-0853

 video VIDEO


 

Montana Hologram glitter - lak s barevnými, holografickými částicemi

Dekorativní sprej, který je základem pololesklý lak obsahující holografické částice, které vytvářejí barevný třpyt v závislosti na úhlu dopadu světla.

Dle počtu vrstev, či intenzity pokrytí plochy je třpytivý efekt silný. Hologram sprej je možné použít na většinu materiálů, vždy však musí být povrch suchý.

Holo_Alles_Flatlay_Branding KopieMontana-Cans-GRAM-Glitter-Effect-Spray-DIY_Flaschen_Hoch_NoBrandingMontana-Cans-GRAM-Glitter-Effect-Spray-DIY_Besteck_Quer_BrandingMontana-Cans-GRAM-Glitter-Effect-Spray-DIY_Stencil_Hoch_NoBrandingMontana-Cans-GRAM-Glitter-Effect-Spray-DIY_Alles_Quer_Branding

 video VIDEO


 

Montana Glitter effect - metalické třpytky v transparentním laku

Transparentní lak s obsahem jemné stříbrné, nebo barevné (zelená, červená, fialová) třpytky s metalickým efektem. Sprej má lesklý výsledný efekt a počet vrstev, popř. hustota pokrytí ovlivňuje výsledný třpytivý efekt.

Sprej je možné použít na všechny druhy materiálu. 

allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-5allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-3allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-6allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-9allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-15allspraypainted-montanacans-colorful-glitter-effect-vases-20

 video VIDEO


 

Montana UV Effect - na denním světle transparentní, pod UV světlem svítí

Efektový sprej, který je při denním světle transparentní a viditelný je pouze pod přímým UV světlem.

Je možné ho použít na jakékoliv materiály. Ideální pro práci v interiéru, pro nejrůznější dekorace, či značení pod UV světlem.

MontanaCans-UV-EFFECT-10MontanaCans-UV-EFFECT-11MontanaCans-UV-EFFECT-16MontanaCans-UV-EFFECT-8MontanaCans-UV-EFFECT-14

video VIDEO


 

Montana Night glow - luminiscenční barva svítící ve tmě

Sprej Nightglow je speciální barva s luminiscenčním pigmentem, který při nasvícení svítí ve tmě. Dle intenzity nasvícení a počtu vrstev barva svítí fosforově zeleným/oranžovým světlem. Pigment na akrylové bázi s nejvyšším svítivým efektem v absolutní tmě.

Pro zvýšení fosforového efektu je vhodné dát pod barvu světlou, ideálně bílou vrstvu. Sprej je vhodný na všechny druhy materiálu.

Montana_NIGHTGLOW-4583Montana_NIGHTGLOW-4582Montana_NIGHTGLOW-0256Montana_NIGHTGLOW-0254Montana_NIGHTGLOW-0247

video VIDEO


 

Montana Glass paint - efekt mléčného skla v různých odstínech

Jedná se o sprej optimalizovaný pro aplikaci na skleněné povrchy - okna, sklenice, vitríny a pod. Barva změní barevnost lakované plochy, ale zachová možnost průchodu světla, což je právě ideální pro lakování skleněných předmětů, které zůstavají průhledné.

Barva na nitro-akrylové bázi, je rychleshnoucí a vytváří efekt mléčného, nebo zmrzlého skla. Barva je vyjímečná svojí dobrou přilnavostí, je odolná povětrnostním vlivům.