Montana Tech sprays - technické spreje

Obsah:

►Montana Primer - základové barvy

►Montana Varnish - ochranné laky

►Montana Acetone - rozpouštědlo ve spreji

►Montana Remover - odstraňovč starých nátěrů

▼ Těch nejlepších výsledků dosáhnete při použití prostředků speciálně vyvinuty pro daný typ práce a materiálu. Technické spreje dodávají práci vyšší efektivitu a výsledky jsou mnohonásobně lepší. 

Montana_TECH_Sprays_Imagery-9038_1

Montana Primer - základ pro různé materiály

Řada Primer nabízí základové barvy ve spreji pro různé materiály. V případě, že to povrch vyžaduje, nebo chcete prodloužit trvanlivost nátěru, je vhodné aplikovat pod samotnou barvu právě Primer. Ten zaručí dokonalou přilnavost dalších vrstev barvy k povrchu a prodlužuje tak životnost nátěru, či nástřiku. Primer se vyrábí pro použití na kov, polystyren, plast a universální, který je možné použít na materiály jako kůže, lepenka, dřevo a další.

Primer Polystyren zajišťuje dodatečnou (ochrannou) vrstvu na polystyrénu. Základní nátěr utěsňuje styronovou pěnu a zabraňuje destrukční reakci laku. Před použitím vždy otestujte.

Primer Metal je rychleschnoucí nátěr pro dokonalou před-úpravu kovových povrchů, které je třeba chránit před korozí. Základní nátěr lze použít na kovy, jako jsou železo, ocel nebo minerální povrchy. 

Primer Plastic může být použit na tyto druhy plastů: polypropylenový kaučuk, modifikovaný (EPDM), akryl-butadienový styrenový plast (ABS), vyztužené plasty ze skleněného vlákna (GfK), tvrdý polyvinylchlorid, polyurethan (PUR) (PS), polyamid (PA).

Primer Aluminium vytváří neutrální povrch na hliníku pro lakování se všemi druhy sprejů. Díky tomu povrch odolává odlupování a praskání. Pro dosažení nejlepších výsledků povrchy předbruste jemným brusným papírem.

Primer Universal lze nanášet na dřevo, pevný papír, karton, beton, keramiku a další materiály.

Montana_TECH_Sprays_Imagery-8991Montana_TECH_Sprays_Imagery-9123Montana_TECHSprays_Imagery-0804Montana_TECHSprays_Imagery-0857

 video VIDEO

Základová barva na polystyren

Základová barva na kov

Základová barva na plast

Základová barva na hliník


 

Montana Varnish spray - akrylový ochranný lak

Bezbarvý lak pro ochranu lakovaného materiálu. Lak je na akrylové bázi a je 100% transparentní. Je možné ho použít na všechny typy povrchů a po velice rychlém zaschnutí vytváří ochrannou vrstvu, která výrazně napomáhá trvanlivosti nátěrů.

Varnish se vyrábí ve variantě lesk, pololesk a mat.  Působí jako ochrana nejen proti mechanickému poškození, ale i proti působení U. V. záření a dalším povětrnostním vlivům.

Montana_TECH_Imagery-8771Montana_TECH_Sprays_Imagery-8947Montana_TECHSprays_Imagery-0841

video VIDEO


 

Montana Acetone - rozpouštědlo pro čištění trysek

Univerzální čisticí prostředek, který je transparentní a s velmi rychlým odpařováním. Odstraňuje zbytky barvy, laku, silikonu, vosku, dehtu a odmašťuje. 

Mimo to je možné Montana Acetone spray použít na čištění trysek spreju, airbrushů, štětců a dalšího nářadí, nebo s ním barvy přímo ředit.

ACETONE_400ML-6072Montana_TECHSprays_Imagery-0521Montana_TECH_Sprays_Imagery-9080

video VIDEO


 

Montana Remover - odstraňovač barev

Remover odstraňuje staré barvy, nátěry i lepidlo z téměř všech povrchu. Nedoporučuje se používat na auta. Po nanesení se povrch stává gelovou konzistencí pro snadnější odstranění starého nátěru z vertikálních ploch. Obsah spreje je PH neutrální. 

Montana_TECHSprays_Imagery-0868

video VIDEO