Montana effect sprays - dekorační a efektové spreje

Obsah:

►Montana Metallic effect - barevné metalízy

►Montana Marble effect - mramorový vzhled

►Montana Crackle effect - efekt popraskání

►Montana Granit effect - hrubé zrno imitující žulu

►Montana Texture - plastická struktura

►Montana Rust effect - vzhled rezi

▼ Nejen pro dekorování rozličných předmětů a materiálů jsou tu efektové spreje, které vytváří a imitují vzhled například různých kameninitých, či kovových povrchů. Ve spreji dnes kromě klasických barev najdete nepřeberné množství speciálních povrchů, tak proč toho nevyužít?

montana-effect-paints

Montana Metallic effect - vytváří metalický vzhled různých barev se třpytkou

Metalický sprej se třpytkou v objemu 400 ml. Tato řada nabízí 15 barevných odstínů, které vytvářejí metalický efekt, tzv. metalízy. Barva je na akryl nitro-kombinační bázi a po svém úplném vytvrdnutí (24 hodin) je pololesklá se třpytkou.

Je vhodná na kovy, plast, dřevo, beton, papír a další materiály. Vždy doporučujeme podbarvit základovou barvou, nebo klasickou barvou v odstínu efektového spreje/metalízy (pod červenou metalízu dát klasickou červenou barvu).

Montana-10-17-0001709_NEW_METALLIC_Shades_Montana-01271709_NEW_METALLIC_Shades_Montana-01491710_Montana_Metallic_Can_Rose_Object1710_Montana_Metallic_Can_Plum 

video VIDEO


 

Montana Marble effect - vytváří efekt mramoru

Jedná se o sprej vytvářející mramorový efekt, který je možné použít na všechny druhy materiálu a svého efektu dosahuje jemnými barevnými vlákny, připomínajícími právě povrch mramoru, či pavučinu.

Sprej je k dispozici v 6 barevných variantách-černá, bílá, stříbrná, zlatá, zelená červená a modrá. Sprej je dodáván s kaligrafickou tryskou, díky které je možné nastavit směr efektu-horizontální/vertikální. 

allspraypainted-montanacans-colorful-marble-boxes-03allspraypainted-montanacans-colorful-marble-boxes-04allspraypainted-montanacans-colorful-marble-boxes-151909-Allspraypainted-Montana-Cans-new-Marble-Effect-Gold-221909-Allspraypainted-Montana-Cans-new-Marble-Effect-Gold-231909-Allspraypainted-Montana-Cans-new-Marble-Effect-Gold-111909-Montana-Marble-Effect-Gold-HokerOne-92361909-Montana-Marble-Effect-Gold-HokerOne-86821909-Montana-Marble-Effect-Gold-HokerOne-9241

video VIDEO


 

Montana Crackle effect - dodává popraskaný vzhled

Dekorační sprej, který vytváří efekt popraskaného laku, či patiny. Před použitím spreje Crackle je nutné vytvořit podkladovou vrstvu pomocí spreje Montana Black, Primer, či Varnish. Tuto podkladovou vrstvu je nutné nechat zaschnout alespoň 45 minut, ne však déle než 24 hodin.

Poté je možné nanést barvu Crackle, která dle intenzity nánosu barvy vytvoří požadovaně intenzivní efekt popraskání. Sprej je dodáván s kaligrafickou tryskou a je k dispozici v 6 barevných.

Montna_CRACKLE_MG_8343Montna_CRACKLE_MG_8349Montna_CRACKLE_MG_8639Montna_CRACKLE_MG_8358

video VIDEO


 

Montana Granit effect - hrubé zrno imitující vzhled žuly

Sprej vytvářející žulový efekt, který je možné použít na všechny druhy materiálu a svého efektu dosahuje nejen svým vzledem, ale i jemnou strukturou.

Sprej je k dispozici ve 4 barevných variantách-černá, hnědá, šedá a tmavě šedá. Varianta Black obsahuje černo-zelené částice pro vytvoření co nejrealističtějšího žulového efektu.

Montna_GRANIT_MG_8418Montna_GRANIT_MG_8407Montna_GRANIT_MG_8410

video VIDEO


 

Montana texture coating - vytváří plastickou strukturu

Tento sprej vytváří jedinečný strukturovaný efekt a je možné použít rovněž jako plnič k vyplnění a srovnání drobných trhlin a prasklin v materiálech. Je možné ho použít na materiály jako dřevo, sklo, kámen, porcelán, keramika a další neelastické povrchy.

Při nanesení silné vrstvy Texture spreje je možné s hmotou za mokra pracovat a dosáhnout tak požadované struktury.

Montna_TEXTURE_MG_8434Montna_TEXTURE_MG_8042MO_TEXTURE-03Montna_TEXTURE_MG_8299TECH_SPRAY_TEXTURE_DETAILS-02

video VIDEO


 

Montana Rust effect - vytváří vzhled koroze

Spreje Rust effect německé značky Montana, které vytváří vzhled koroze. K dispozici jsou dva odstíny (Orange brown a Brown), které je možné aplikovat zvlášť, nebo pro realističtější efekt je doporučeno aplikovat obě barvy. Jednoduše naneste barvy na sebe pro dosažení vzhledu oxidace kovu. Efekt rzi je možné aplikovat na kovy, dřevo, kámen, papír, sklo, keramiku a další lakovatelné materiály.

Montana-Cans-RUST-EFFECT-IMG_7653_600x600Montana-Cans-RUST-EFFECT-IMG_7911_600x600Montana-Cans-RUST-EFFECT-IMG_8045_600x600RUST-Effect-Colors-Combined_600x600

video VIDEO