Molotow Premium - spreje nejvyšší kvality

spreje-molotow (3)

Jedná se základní o řadu sprejů, která nabízí 275 pololesklých odstínů, což je největší barevná nabídka na trhu. Spreje této řady obsahují čtyřnásobně drcený pigment autolakové kvality na syntetické bázi (nitro-alkyd), který je po svém zaschnutí zcela tvrdý. Nezůstává měkký na vryp a je tedy možné vrstvu barvy dále zpracovávat, například brousit, či leštit. Spreje řady Premium jsou vhodné zejména na lakování kovových materiálů, ale lze je spolehlivě použít na jakékoliv další povrchy.

Sprej je s nízkým tlakem, takže se dobře ovládá a díky tvrdšímu ventilu nabízí 100% kontrolu nad tahy sprejem. Pigment má dobré krycí vlastnosti a díky optimalizovanému ventilu pro stálý průtok barvy, je za prvé možné docílit velice jemných detailů a za druhé neemituje tolik sprejového prachu, jako jiné spreje. Dalo by se říct, že sprej nepráší a zanechává přesnou linku bez okolního rozprachu.

Barvy této řady mají velice dobrou odolnost vůči UV záření a dalším povětrnostním vlivům a je možné s nimi pracovat za každého počasí (-10°C - +50°C). 

spreje-molotow (5)spreje-molotow (1)molotow-premium-sprejmolotow-sprejmolotow-premiumspreje-molotow (2)

 

video VIDEO