Molotow action sprays - optimalizováno pro graffiti

Obsah:

►Molotow Burner - metalické a černé barvy pro extrémní využití

►Molotow Coversall - barevná škála pro rychlou akci

►Molotow Coversall Acrylic - barvy bez zápachu

▼ Asi každý writer potvrdí, že často je předpokladem dobrého piecu i kvalitní vybavení. Obzvlášť, když nejsou podmínky pro práci zrovna ideální. Proto jsou tu produkty optimalizované potřebám akce.

MOLOTOW-TV-DIRTS-CREW-RUSSIA

Molotow Burner - bronz, zlatá a nejlepší chrom na trhu

Byl to právě Molotow, kdo přišel jako první na trh se sprejem, který neobsahoval míchací kuličky. Chrome Burner je stříbrný sprej s vysokým tlakem, který je perfektním řešením při potřebě pokrýt velice rychle rozsáhlou plochu. Je možné ho použít za jakýchkoliv podmínek na téměř všechny povrchy.

V nabídce je v objem 150, 400 a 600 ml, kde je k dispozici i zlatá a bronzová/měděná varianta + 100% černá s excelentním krytím.

Burner black je vhodný pro vytváření kontur/obtahů díky dokonalému krytí přes metalické barvy (stříbrná, zlatá, bronzová). Na rozdíl od černých na bázi bitumenu je Burner black dokonale černý a neztrácí svůj pigment. 

Burner_in_Action_2018Burner_in_Action_600_GoldBurner_in_Action_600_CopperBURNER_black-chrome_Deckung_4736Burner_TASTE_003_DSC03490_Burner_TASTE_011_DSC03568_

 

 video VIDEO


 

Molotow Coversall colors - barvy pro každou akci

Jak název napovídá, spreje vycházejí z řady coversall, která je vyjímečná svým krytím. Postupným vývojem byla receptura přivedena k dokonalosti a bylo možné představit 13 vybraných barevných odstínů té nějvyšší kvality.

Syté pigmenty dodávají extra hlubokou barevnou jasnost a díky novému, měkkému ventilu zajišťuje sprej rychlou i jemnou stopu. Sprej má vysoký tlak, barva je pololesklá a rychleschnoucí s možností využití na téměř všechny materiály.

COVERSALL_ATMO_CMYKCoversallColor32COVERSALL_COLOR_WHITE

  video VIDEO

 

Molotow Coversall acrylic - pro akci bez zápachu

I na zápach z klasických sprejů se v dnešní době graffiti přemýšlí, a proto byly vlastnosti klasické řady Coversall color inovovány do verze acrylic, která je na vodní bázi. Spreje jsou výjimečné svým vysokým tlakem a skvělou kryvostí. 

Díky vodní bázi je práce bez zápachu a vysoký tlak zaručuje rychlost při práci. Barvy s vysokým obsahem pigmentu velice rychle schnou, jsou matné a odolné povětrnostním vlivům i UV záření.

103274214_1824704227667887_1448671402126213120_oCoversall_Water-Based_01Coversall_Water-Based_02Coversall_Water-Based_08Coversall_Water-Based_04

video VIDEO