Molotow action sprays - optimalizováno pro graffiti

Obsah:

►Molotow Burner - metalické a černé barvy pro extrémní využití

►Molotow Coversall - barevná škála pro rychlou akci

►Molotow Coversall Acrylic - barvy bez zápachu

▼ Asi každý writer potvrdí, že často je předpokladem dobrého piecu i kvalitní vybavení. Obzvlášť, když nejsou podmínky pro práci zrovna ideální. Proto jsou tu produkty optimalizované potřebám akce.

MOLOTOW-TV-DIRTS-CREW-RUSSIA

Molotow Burner - bronz, zlatá a nejlepší chrom na trhu

Byl to právě Molotow, kdo přišel jako první na trh se sprejem, který neobsahoval míchací kuličky. Chrome Burner je stříbrný sprej s vysokým tlakem, který je perfektním řešením při potřebě pokrýt velice rychle rozsáhlou plochu. Je možné ho použít za jakýchkoliv podmínek na téměř všechny povrchy.

V nabídce je v objem 150, 400 a 600 ml, kde je k dispozici i zlatá a bronzová/měděná varianta + 100% černá s excelentním krytím.

Burner black je vhodný pro vytváření kontur/obtahů díky dokonalému krytí přes metalické barvy (stříbrná, zlatá, bronzová). Na rozdíl od černých na bázi bitumenu je Burner black dokonale černý a neztrácí svůj pigment. 

Burner_in_Action_2018Burner_in_Action_600_GoldBurner_in_Action_600_CopperBURNER_black-chrome_Deckung_4736Burner_TASTE_003_DSC03490_Burner_TASTE_011_DSC03568_

 

 video VIDEO


 

Molotow Coversall colors - barvy pro každou akci

Jak název napovídá, spreje vycházejí z řady coversall, která je vyjímečná svým krytím. Postupným vývojem byla receptura přivedena k dokonalosti a bylo možné představit 13 vybraných barevných odstínů té nějvyšší kvality.

Syté pigmenty dodávají extra hlubokou barevnou jasnost a díky novému, měkkému ventilu zajišťuje sprej rychlou i jemnou stopu. Sprej má vysoký tlak, barva je pololesklá a rychleschnoucí s možností využití na téměř všechny materiály.

COVERSALL_ATMO_CMYKCoversallColor32COVERSALL_COLOR_WHITE

  video VIDEO

 

Molotow Coversall acrylic - pro akci bez zápachu

I na zápach z klasických sprejů se v dnešní době graffiti přemýšlí, a proto byly vlastnosti klasické řady Coversall color inovovány do verze acrylic, která je na vodní bázi. Spreje jsou výjimečné svým vysokým tlakem a skvělou kryvostí. 

Díky vodní bázi je práce bez zápachu a vysoký tlak zaručuje rychlost při práci. Barvy s vysokým obsahem pigmentu velice rychle schnou, jsou matné a odolné povětrnostním vlivům i UV záření.

103274214_1824704227667887_1448671402126213120_oCoversall_Water-Based_01Coversall_Water-Based_02Coversall_Water-Based_08Coversall_Water-Based_04

video VIDEO

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení