Montana action sprays - optimalizováno pro graffiti

Obsah:

►Montana Silverchrome - zářivá stříbrná s vysokým tlakem

►Montana Tarblack - asfaltová černá s perfektním krytím

►Montana Ultra wide - extrémní tlak a super široká stopa 

►Montana Spider - pavučinová stopa

▼ Německá Montana přináší na trh barvy, které jsou přizpůsobeny potřebám graffiti a to za jakýchkoliv podmínek. Ať už klasické duo chrom+černá, nebo spreje s extrémní stopou, to vše má Montana skvěle zvládnuté.

montana-ultrawide


 

Montana Silverchrome - krásu najdeš v chromu

Stříbrný sprej Montana Silverchrome je ideálním řešením pro potřebu pokrývání větších ploch barvou. Sytá, stříbrná barva s výbornou přilnavostí. Pigment je na bázi alkydových pryskyřic s velice rychlým schnutím a skvělou odolností vůči povětrnostním vlivům.

Díky vysokému tlaku má sprej velmi širokou stopu a je tedy vhodný na rychlejší akce. 

montana-graffiti-spreje (11)montana-graffiti-spreje (14)montana-graffiti-spreje (12)montana-graffiti-spreje (15)montana-graffiti-spreje (16)

 

video VIDEO

 


  

Montana Tarblack - pro dokonalé překrytí chromu

Černý sprej na bázi bitumenu, která má vysoký tlak, takže je vhodný pro větší práce a silnější stopu, zejména na kontury. Pigment perfektně kryje přes metalické barvy a má matný výsledný efekt.

Sprej je nabízen v objemu 500 a 600 ml a je možné ho použít za jakýchkoliv podmínek na téměř všechny materiály. Sprej je na asfaltové bázi a tomu odpovídá i jeho odstín.

montana-graffiti-spreje (23)montana-graffiti-spreje (17)_1montana-graffiti-spreje (22)montana-graffiti-spreje (18)montana-graffiti-spreje (20)montana-graffiti-spreje (19)

 

video VIDEO 

 

 


 

Montana Ultra wide - nástroj zkázy

Sprej řady Ultra wide se vyznačují svojí extrémní stopou. Sprej je prodáván se speciální kaligrafickou tryskou, která dokáže vytvořit až 60cm širokou stopu s dalekým rozstřikem barvy. Barva je pod extrémním tlakem, a proto je nutné práci dělat z velké vzdálenosti.

Řada Ultra wide nabízí 5 barevných odstínů a stříbrnou v objemu 750ml. Na spreje je možné zvlášť dokoupit trysku s trubičkou, která barvu dostříkne do vzdálenosti několika metrů. Tento sprej je ideální nástroj pro velké kaligrafické práce, tagy a při potřebě velice rychle pokrýt velkou plochu barvou.

Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_13montana-graffiti-spreje (3)montana-graffiti-spreje (6)Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_12Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_19montana-graffiti-spreje (4)montana-graffiti-spreje (1)Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_01

 

 video VIDEO

 

 

 


 

Montana Spider - pro originální tagy

Sprej, jehož hlavní předností je, že vytváří stopu podobnou pavučině. Je vhodný zejména na tagy, ale i na dekorativní účely a je možné ho použit na všechny materiály.

K dispozici je v černé a stříbrné variantě a dodán je s kaligrafickou tryskou.

montana-graffiti-spreje (1)montana-graffiti-spreje (7)montana-graffiti-spreje (8)montana-graffiti-spreje (9)montana-graffiti-spreje (10)

 

video VIDEO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení