Montana action sprays - optimalizováno pro graffiti

Obsah:

►Montana Silverchrome - zářivá stříbrná s vysokým tlakem

►Montana Tarblack - asfaltová černá s perfektním krytím

►Montana Ultra wide - extrémní tlak a super široká stopa 

►Montana Spider - pavučinová stopa

▼ Německá Montana přináší na trh barvy, které jsou přizpůsobeny potřebám graffiti a to za jakýchkoliv podmínek. Ať už klasické duo chrom+černá, nebo spreje s extrémní stopou, to vše má Montana skvěle zvládnuté.

montana-ultrawide


 

Montana Silverchrome - krásu najdeš v chromu

Stříbrný sprej Montana Silverchrome je ideálním řešením pro potřebu pokrývání větších ploch barvou. Sytá, stříbrná barva s výbornou přilnavostí. Pigment je na bázi alkydových pryskyřic s velice rychlým schnutím a skvělou odolností vůči povětrnostním vlivům.

Díky vysokému tlaku má sprej velmi širokou stopu a je tedy vhodný na rychlejší akce. 

montana-graffiti-spreje (11)montana-graffiti-spreje (14)montana-graffiti-spreje (12)montana-graffiti-spreje (15)montana-graffiti-spreje (16)

 

video VIDEO

 


  

Montana Tarblack - pro dokonalé překrytí chromu

Černý sprej na bázi bitumenu, která má vysoký tlak, takže je vhodný pro větší práce a silnější stopu, zejména na kontury. Pigment perfektně kryje přes metalické barvy a má matný výsledný efekt.

Sprej je nabízen v objemu 500 a 600 ml a je možné ho použít za jakýchkoliv podmínek na téměř všechny materiály. Sprej je na asfaltové bázi a tomu odpovídá i jeho odstín.

montana-graffiti-spreje (23)montana-graffiti-spreje (17)_1montana-graffiti-spreje (22)montana-graffiti-spreje (18)montana-graffiti-spreje (20)montana-graffiti-spreje (19)

 

video VIDEO 

 

 


 

Montana Ultra wide - nástroj zkázy

Sprej řady Ultra wide se vyznačují svojí extrémní stopou. Sprej je prodáván se speciální kaligrafickou tryskou, která dokáže vytvořit až 60cm širokou stopu s dalekým rozstřikem barvy. Barva je pod extrémním tlakem, a proto je nutné práci dělat z velké vzdálenosti.

Řada Ultra wide nabízí 5 barevných odstínů a stříbrnou v objemu 750ml. Na spreje je možné zvlášť dokoupit trysku s trubičkou, která barvu dostříkne do vzdálenosti několika metrů. Tento sprej je ideální nástroj pro velké kaligrafické práce, tagy a při potřebě velice rychle pokrýt velkou plochu barvou.

Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_13montana-graffiti-spreje (3)montana-graffiti-spreje (6)Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_12Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_19montana-graffiti-spreje (4)montana-graffiti-spreje (1)Montana_ULTRA_WIDE_750ml_image_01

 

 video VIDEO

 

 

 


 

Montana Spider - pro originální tagy

Sprej, jehož hlavní předností je, že vytváří stopu podobnou pavučině. Je vhodný zejména na tagy, ale i na dekorativní účely a je možné ho použit na všechny materiály.

K dispozici je v černé a stříbrné variantě a dodán je s kaligrafickou tryskou.

montana-graffiti-spreje (1)montana-graffiti-spreje (7)montana-graffiti-spreje (8)montana-graffiti-spreje (9)montana-graffiti-spreje (10)

 

video VIDEO