Fluo-neonové spreje aktivní pod UV světlem

Obsah:

►MTN 94 Fluo

►Montana Black Infra

►Molotow Premium Neon

►MTN PRO Fluor paint

►Montana UV effect

▼ Jednou z hlavních výhod reflexních fluo barev je fakt, že pod UV světlem jsou aktivní, tedy svítí. Díky tomu jsou vhodné pro netradiční malby a dekorace, které jsou nasvíceny UV lampou, či zářivkou. Na denním světle jsou tyto barvy výrazně reflexní, pod UV světlem se rozzáří. 

uv-spray-paint


 

MTN 94 Fluo 

Řada 94 má nízký tlak, a proto se perfektně ovládá i bez nutnosti letitých zkušeností s prací se sprejem. Tato řada nabízí 6 neonových odstínů s matným výsledným vzhledem. Pigment na bázi alkydových pryskyřic bez silného zápachu, vhodný i na práce v interiéru (bez silného toxického zápachu).

Spreje se vyznačují excelentními krycími vlastnostmi a nízký tlak zaručuje perfektní kontrolu nad průchodem barvy tryskou, čímž se dá sprejem dosáhnout velice jemných detailů. 

mtn-fluomtn-fluor30a8091aa263d64ba2f5b527dea9129f

 

video VIDEO


 

Montana Black Infra

Řada Black Infra nabízí 6 fluo odstínů. Spreje mají vysoký tlak a díky nitro-kombinační bázi zůstává barva pružná.

Tak jako ostatní UV-fluo barvy je vhodné aplikovat do světlé, ideálné bílé plochy, což zvýší UV i reflexní efekt.

1910-Montana-BLACK-INFRA-UV-Hoker-12951910-Montana-BLACK-INFRA-UV-Hoker-13111910-Montana-BLACK-INFRA-UV-Hoker-13381910-Montana-BLACK-INFRA-UV-Hoker-14261910-Montana-BLACK-INFRA-UV-Hoker-1450montana-black-infra

 

video VIDEO


 

Molotow Premium Neon

Jedná se o UV aktivní řadu sprejů, která nabízí 8 odstínů sprejů s nízkým tlakem, takže se dobře ovládá a díky tvrdšímu ventilu nabízí 100% kontrolu nad tahy sprejem.

Pigment má dobré krycí vlastnosti a díky optimalizovanému ventilu pro stálý průtok barvy, je za prvé možné docílit velice jemných detailů a za druhé neemituje tolik sprejového prachu, jako jiné spreje. Dalo by se říct, že sprej nepráší a zanechává přesnou linku bez okolního rozprachu. 

molotow-premium-neon (1)molotow-premium-neon (3)molotow-premium-neon (2)

 

video VIDEO


 

MTN PRO Fluor paint 

Řada PRO je příznakem pro vysoce kvalitní barvy pro profesionální využití. Ať už pro trvalé reflexní značení, nebo dekorace na denním světle, či pod UV.

Nabídka obsahuje pouze 3 odstíny, ale za to s vysokou kvalitou a odolností na nejrůznějších materiálech.

MTN PRO Fluor Paint (2)MTN PRO Fluor Paint (4)_1MTN PRO Fluor Paint (1)_1MTN PRO Fluor Paint (3)MTN PRO Fluor Paint (13)_smallMTN PRO Fluor Paint (14)MTN PRO Fluor Paint (12)MTN PRO Fluor Paint (11)MTN PRO Fluor Paint (9)

 

video VIDEO


 

Montana UV effect

Efektový sprej, který je při denním světle transparentní a viditelný je pouze pod přímým UV světlem.

Je možné ho použít na jakékoliv materiály. Ideální pro práci v interiéru, pro nejrůznější dekorace, či značení právě pod UV světlem.

MontanaCans-UV-EFFECT-10MontanaCans-UV-EFFECT-11MontanaCans-UV-EFFECT-16MontanaCans-UV-EFFECT-8MontanaCans-UV-EFFECT-14

 

video VIDEO