Grog Squeezer 25 ski Černá

Graffiti optimized
Značka: Grog
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
  • Squeezer 25 mm, kulatý hrot,

  • silně koncentrovaná černá,

  • lihová báze

Blog-tutorialy-ukazky praci

Detailní informace

Detailní popis produktu

Squeezer italského výrobce Grog s širokým hrotem šíře 25 mm a se speciální náplní na alkoholové bázi. Street killer ink je rychleschnoucí a velice těžce odstranitelný, až nesmazatelný. Obsahuje speciální recepturu, která je založena na extrémním množství černého pigmentu. Tímto černým inkem je možné psát i na neporézní materiály, do porézních se vsaje. Náplň je možné použít na všemožné druhy materiálů v interiéru i exteriéru. Stopa je po zaschnutí vysoce permanentní. Tělo squeezeru je z velice měkkého plastu, čímž je umožněna regulace průtoku barvy hrotem. Díky silné 25 mm stopě je možné docílit velice širokých linek. Doporučujeme psát na jemné a čisté povrchy. Squeezer je vybaven uzavíracím systémem pro ochranu před odkapávající barvou a tzv. antidrip okrajem.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fixy a popisovače
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Grog
? 2. Typ popisovače: Squeezer
? 3. Hrot popisovače: 20 - 60 mm
? 4. Chemické složení náplně: Alkohol/lihové
? 5. Vlastnosti náplně: Permanentní
Váha: 50 g
Položka byla vyprodána…

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je italský výrobce s tradicí od roku 2005, který svůj zájem soustředí do výroby potřeb pro tagování, kaligrafii a další umělecké disciplíny. Společnost při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s mistry v oboru. Některé produktové řady jsou například optimalizovány pro pravidelné a jednoduché stékání barvy po vertikálním povrchu při zajištění konstantní sytosti pigmentu. Jiné produkty mají zase svůj zájem soustředěny do odolnosti vůči odstranění, nebo do možnosti aplikace na téměř všechny materiály v jakémkoliv stavu, tedy i třeba špinavé, rezavé a vlhké. Grog má širokou nabídku fixů různých šířek hrotu, ale především nabízí nejširší spektrum tzv. „squeezerů“, tedy popisovačů s jemným hrotem z porézní tkaniny u kterých je průtok regulován mačkáním plastového těla popisovače. Ty nabízí Grog od šíře 5mm do šíře 25mm v klasickém, nebo zkráceném provedení a s různými náplněmi dle produktové řady.