Grog Cutter 30 empty Prázdná varianta

Značka: Grog
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Prázdný fix,

  • 30 mm, hranatý hrot,

  • skvělý průtok barvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prázdný fix italského výrobce grog s širokým hrotem šíře 30 mm. Tělo fixu je z tvrdého plastu a hrot Quick flow s 30 mm stopou je optimalizován pro větší průtok barvy hrotem a fix je tedy vhodný na práci, u které je žádoucí stékání barvy po vodorovné ploše. Zároveň je fix vybaven systémem ochrany proti vytékání barvy a je tedy možné fix bez obav nosit kdekoliv při sobě, aniž by došlo k nehodě. Fix je možné opětovně naplnit a dokoupit do něj náhradní hroty. Objem fixu je 50 ml.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grog
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Grog
? 2. Typ popisovače: Prázdný
? 3. Hrot popisovače: 20 - 60 mm
? 9. Prázdné fixy a popisovače: fixy
Váha: 20 g
Položka byla vyprodána…

1

2

3

4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je italský výrobce s tradicí od roku 2005, který svůj zájem soustředí do výroby potřeb pro tagování, kaligrafii a další umělecké disciplíny. Společnost při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s mistry v oboru. Některé produktové řady jsou například optimalizovány pro pravidelné a jednoduché stékání barvy po vertikálním povrchu při zajištění konstantní sytosti pigmentu. Jiné produkty mají zase svůj zájem soustředěny do odolnosti vůči odstranění, nebo do možnosti aplikace na téměř všechny materiály v jakémkoliv stavu, tedy i třeba špinavé, rezavé a vlhké. Grog má širokou nabídku fixů různých šířek hrotu, ale především nabízí nejširší spektrum tzv. „squeezerů“, tedy popisovačů s jemným hrotem z porézní tkaniny u kterých je průtok regulován mačkáním plastového těla popisovače. Ty nabízí Grog od šíře 5mm do šíře 25mm v klasickém, nebo zkráceném provedení a s různými náplněmi dle produktové řady.