Grog Squeezer 05 mini empty Prázdná varianta

Značka: Grog
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
  • Prázdný squeezer,

  • 5 mm, kulatý hrot,

  • nejmenší velikost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zkrácený, prázdný squeezer italského výrobce Grog s tenkým hrotem šíře 5 mm. Tělo squeezeru je z velice měkkého plastu, čímž je umožněna regulace průtoku barvy hrotem. Díky opravdu tenké 5 mm stopě je možné docílit poměrně jemných linek. Doporučujeme psát na jemné a čisté povrchy. Squeezer je vybaven uzavíracím systémem pro ochranu před odkapávající barvou a tzv. antidrip okrajem. Objem náplně v tomto zkráceném squeezeru je 35 ml.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grog
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Grog
? 2. Typ popisovače: Prázdný
? 3. Hrot popisovače: 4 - 6 mm
? 9. Prázdné fixy a popisovače: squeezery
Váha: 20 g

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je italský výrobce s tradicí od roku 2005, který svůj zájem soustředí do výroby potřeb pro tagování, kaligrafii a další umělecké disciplíny. Společnost při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s mistry v oboru. Některé produktové řady jsou například optimalizovány pro pravidelné a jednoduché stékání barvy po vertikálním povrchu při zajištění konstantní sytosti pigmentu. Jiné produkty mají zase svůj zájem soustředěny do odolnosti vůči odstranění, nebo do možnosti aplikace na téměř všechny materiály v jakémkoliv stavu, tedy i třeba špinavé, rezavé a vlhké. Grog má širokou nabídku fixů různých šířek hrotu, ale především nabízí nejširší spektrum tzv. „squeezerů“, tedy popisovačů s jemným hrotem z porézní tkaniny u kterých je průtok regulován mačkáním plastového těla popisovače. Ty nabízí Grog od šíře 5mm do šíře 25mm v klasickém, nebo zkráceném provedení a s různými náplněmi dle produktové řady.