Molotow Grafx UV náplň 30 ml 6 UV barev

Fine art
Značka: Molotow
190 Kč 157,02 Kč bez DPH

Zvolte variantu

  • Náplň, svítí pod UV světlem,

  • 6 odstínů, lihová báze,

  • fluorescentní efekt

Detailní informace

Barva: ZINC YELLOW
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
Barva: DARE ORANGE
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
Barva: FUSCHIA PINK
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
Barva: SHOCK BLUE MIDDLE
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
Barva: CREME GREEN
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH
Barva: Transparent White
Momentálně nedostupné
190 Kč
157,02 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Náplň německého výrobce Molotow, která je aktivní pod UV světlem. Pigment na alkoholové bázi je rychleschnoucí a vysoce fluorescentní pod UV světlem. V nabídce je 6 barevných odstínů v balení 30 ml. Pro trvalejší fluo efekt doporučujeme práci zafixovat bezbarvým lakem.

Tělo náplně lze samo o sobě použít jako aplikátor.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

Před použitím produktu se seznamte s bezpečnostními pokyny.

Inspiraci pro práce s fixem můžete čerpat v rubrice blogu: Tipy pro práci s fixy a popisovači.

Upozorňujeme, že zobrazené barevné odstíny se mohou od reálných barev lišit v důsledku nastavení a kalibrace Vašeho monitoru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fine art
Záruka: 2 roky
? 1. Značka produktu: Molotow
? 4. Chemické složení náplně: Alkohol/lihové, Speciální
? 5. Vlastnosti náplně: Speciální, Efektové
? 6. Komponenty: Náhradní náplně
? 7. Náhradní náplně: Alkohol/lihové, Speciální
? 11. Příslušenství k fixům: náhradní náplně
? Barvy a nátěry: hobby barvy
? Hobby a art barvy: efektové barvy
? Příslušenství: příslušenství k fixům
Váha: 50 g

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.