Vytvoření šablon - online a zdarma

Obsah:

 ►Šablona dle předlohy

 ►Vytvoření textové šablony

 ►Databáze šablon ke stažení

▼Chcete si nakreslit obrázek podle předlohy a lámete si hlavu s tím, jak originál co nejlépe přenést například na plátno? Nebo si chcete vytvřoit šablonu pro další kreativitu?

sablona-stencil (1)sablona-stencil (3)sablona-stencil (2)

sablona-stencil (4)

Šablona dle předlohy

Využijte online programu pro generování šablon. Jednoduše vložíte obrázek ze svého počítače a během pár vteřin jej převedete do podoby šablony. Můžete si upravit nastavení a typ šablony a upravený obrázek lze přímo vytisknout, nebo uložit do počítače. K dispozici jsou dva různé generátory a za vyzkoušení stojí oba. Generátor 1 je sofistikovanější, generátor 2 je jednodušší. Kliknutím na tlačítko zobrazíte generátor.

 1 sablony3-1

sablony2-1

sablona-stencil (5)sablona-stencil (6)sablona-stencil (7)sablona-stencil (8)sablona-stencil (9)

 

Vytvoření šablony textu

Pokud potřebujete vytvořit šablonu textu, například jen v konturách? Pak můžete jednoduše využít online programu, kam vepíšete text, nastavíte styl písma a následně stáhnete, či vytisknete jako šablonu. Generátor spustíte kliknutím na tlačítko.

sablony-1

 

Stahujte již hotové šablony

Pokud prostě nevíte coby, pak koukněte do galerie již hotových šablon, kde navíc najdete i postup kreslení jednotlivých objektů. Jednodušší už to být nemůže. Šablony si navíc můžete v databázi filtrovat dle kategorií šablon a náročnosti. Databázi spustíte kliknutím na tlačítko.
sablony4-1