POZOR! S ohledem na současnou situaci okolo COVID-19 a opatření vlády je dočasně pozastavena možnost platby NA DOBÍRKU. Platit je tedy možné jen předem - kartou, či převodem. Díky za pochopení.

Pentart - barvy pro hobby a art

Obsah:

Pentart Metallic paint - metalické barvy

Pentart Creamy acrylic paint - husté, krémové barvy

Pentart Patina/Rust effect set - sady pro vytvoření patiny, či koroze

Pentart 3D pen - dekorační pera pro perlový efekt

Pentart Stone effect - pasty s kamenitým efektem

Pentart Glass paint - barvy na sklo a porcelán

Pentart Chalkboard paint - tabulová barva

Pentart Neon paint - neonové fluo barvy

Pentart Fabric paint - barvy na textil

Pro nejrůznější DIY projekty, dekorování a nejrůznější kreativní práce tu jsou speciální umělecké barvy pro použití na téměř všech materiálech

pentart


Pentart Metallic paint - pro dokonalý kovový vzhled

Akrylové barvy na vodní bázi jsou ideální na papír, dřevo, plátno, polystyren, sádru, kámen a další materiály. Mají vysokou krycí schopnost, nanášejí se pomocí štětce, houbou a dalšími technikami. Po zaschnutí je barva vodě odolná, přičemž jí z rukou snadno odstraníte umytím v mýdlové vodě. 

Metalická akrylová barva se stříbrným nebo zlatým ligotem. či s hedvábným metalickým leskem.


Pentart Creamy acrylic paint - husté barvy na vodní bázi

Akrylové, krémové barvy na vodní bázi jsou ideální na papír, dřevo, plátno, polystyren, sádru, kámen a další materiály.

Mají vysokou krycí schopnost, krémovou konsistenci a nanášejí se pomocí štětce, nebo špachtle, popř jinou technikou. Vhodné na vytváření 3D reliéfů.

 


 

Pentart Patina/Rust effect set - sady pro vytvoření vzhledu patiny, či koroze

Sada pro vytvoření efektu patiny obsahuje 1 metalickou a 4 matné odstíny. Prvně aplikujte měděnou a nechte ji zashnout. Poté přidávejte ostatní barvy pro vytvoření cíléného efektu patiny, ale ne tak, aby úplně zakryly původní měděnou. Odstíny mezi sebou míchejte až do dosažení výsledku.

Sada pro vytvoření efektu koroze obsahuje 4 matné odstíny a 3d prášek střední zrnitosti. Postupně naneste všechny 4 barvy, od nejsvětlejší po nejtmavší a navlhčeným štětcem spojte hrany barevných fleků. Do ještě vlhké barvy nasypte 3D prášek a spojte ho štětcem s barvou. Tím vznikne požadovaný efekt rzi. 


 

Pentart Pearl/3D pen - perlové pero pro 3D efekt 

Exkluzivní novinka nabízí vytváření 3D efektů v podobě kontur, teček a polperličiek. Dekorační pero má hustou barevnou konzistenci na vodní bázi. Je vhodné pro všechny typy povrchů.  Při porcelánových nebo skleněných površích je doba schnutí 3 dny. V případě textilie je to týden, nebo žehlením 30 sekund na stupni bavlna. Textilii lze následně prát v šetrném programu.

 


 

Pentart Stone effect - pro dokonalý minerální vzhled

Pasta s jemnou strukturou na vodní bázi vytváří dokonalou imitaci kamenného, mramorového nebo terracottového povrchu. Je vhodná pro nanášení na jakýkoli povrch. Pastu lze nanášet špachtlí nebo štětcem.

Výborný typ pro techniku šablonování. Jednotlivé odstíny lze mezi sebou kombinovat a vytvářet různé přechody barev. Po zaschnutí ji můžete brousit.

 


 

Pentart Glass paint - barvy na sklo a porcelán

Barva na sklo a porcelán na vodní bázi. Jednotlivé barvy jsou vzájemně míchatelné. Po nanesení necháme zaschnout (1 den) a dále pečeme v troubě při 100°C na 30minut. Nebo můžeme použít mikrovlnku při 700W na 10 minut.

Takto ošetřený povrch vypálením je voděodolný. Může se použít na užitkové sklo a porcelán. 


Pentart Chalkboard paint - vytváří tabulový povrch na různých materiálech

Tabulová barva vhodná pro nanášení na papír, dřevo, malířské plátno, plech, kov aj. Nanášíme širokým štětcem, houbičkou a nebo pěnovým válečkem.

Vznikne plocha, na kterou se dá psát křídou a následně text psaný křídou setřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou.


 

Pentart Neon paint - fluorescenční barvy 

Akrylové, neonové barvy vyrobené na vodní bázi jsou ideální na papír, dřevo, plátno, polystyren, sádru, kámen a další materiály. Mají vysokou krycí schopnost , nanášejí se pomocí štětce, houbou nebo přímo z flakónu.

Po zaschnutí je barva lesklá a vodě odolná. Nejvyššího fluo efektu dosahují barvy na bílém, či světlém podkladu.


 

Pentart Fabric paint - barvy na textil

Barvy na textil značky na vodní bázi jsou ideální na zdobení textilních předmětů a oblečení. Mají vysokou krycí schopnost, nanášejí se pomocí štětce, houbou či další libovolnou metodou. Po uschnutí dekorované tkaniny je nutné je zafixovat přežehlit přes pečící papír.

Takto ozdobený textil lze prát v pračce na šetrném programu při 40 °C (textilii je třeba obrátit na ruby).