Molotow Coversall 2 600 ml Asfaltová černá

Graffiti optimized
Značka: Molotow
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
  • Bitumenová černá barva ve spreji,

  • výborné krytí přes chrom

  • střední tlak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý sprej na bázi bitumenu německého výrobce Molotow. Sprej má nižší tlak, takže je vhodný pro přesnější práce, zejména kontury. Pigment perfektně kryje přes metalické barvy a má matný výsledný efekt. Sprej je nabízen v objemu 400 a 600ml je možné ho použít za jakýchkoliv podmínek a za každého počasí (-10°C - +50°C) na téměř všechny materiály.

Podívejte se do galerie na fotky a videa, kde uvidíte nejen další detaily a testy, ale i tipy na využití a ukázky prací s tímto produktem.

img_resize img_resize (2) 

Před použítím čtěte bezpečnostní upozornění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Action line
Záruka: 2 roky
? 1. Značka spreje: Molotow
? 2. Objem spreje: 600 ml
? 3. Vlastnosti spreje: Matný, Nízký tlak
? 4. Chemické složení spreje: Bitumen+asfaltová báze
? 7. Technické spreje: automotive
? 9. Spreje dle barevného odstínu: Černá
Váha: 0,6 kg
Položka byla vyprodána…

1

2

3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Je téměř nemožné zapsat kompletní vývoj značky Molotow, protože její základní složka byla založena v roce 1959 firmou „Farben Feuerstein“. Byla založena Wilhelmem Feuersteinem, a později převzal rodinný podnik jeho syn Jürgen Feuerstein a rozvinul jej podle své firemní filozofie, která klade důraz na dlouhodobou udržitelnost jako klíčovou úlohu a přitom klade velký důraz na kvalitu a inovace.
Molotow je klíčový výrobce díky svým inovacím, kdy jako první na trh představil například barvy ve spreji bez míchacích kuliček a značka Molotow se těší více než 20ti leté tradici. Molotow nabízí trvanlivé produkty a koncepty, protože téměř všechny popisovače jsou znovu-naplnitelné a poskytují možnost výměny hrotů. Kromě toho, že se vyhýbá zbytečnému odpadu z plastu, společnost získává pro svůj provoz více než 75% své energie pomocí solárních panelů. Sídlo má společnost v Německu, v regionu Schwarzwald, ve městě Lahr a je to více než obyčejná firma: s rozlohou více než 15000m², kde se nachází galerie K31, showroom a vlastní vlakový vagón – MOLOTOW™ Train. Produkty Molotow lze klasifikovat jako velice kvalitní nástroje s profesionálním využitím.

Na trhu fixů a popisovačů je Molotow jedním z lídrů. Společnost jako první upřela svůj zájem právě do vývoje takových fixů, popisovačů a příslušenství k nim, které dokonale splňují požadavky rychle se rozvíjejícího uměleckého trendu, spočívajícího ve využití právě fixů k umělecké tvorbě. Molotow je inovátor, který neustále přináší novinky na trh a své produkty stále optimalizuje a vylepšuje. Produkty Molotow využívají spoustu patentovaných částí, které z nich dělají dokonalé nástroje pro kreativce všeho druhu. Společnost má sídlo v Německu a velice úzce spolupracuje s umělci z celého světa. Pilotní produktovou řadou jsou produkty řady One4All, která nabízí vysoce kvalitní akrylové popisovače a náplně. Svojí pozornost Molotow soustředí i na klasické graffiti disciplíny a nabízí například speciální fixy a náplně optimalizované pro tagování.  Široké využití nalézají produkty Molotow i při vytváření dekorací, modelářství a veškerých vyjádřeních kreativity.