500 ml

Spreje objemu 500 ml nabízí více barvy, ale přesto si zachovávají dobré vlastnosti při manipulaci se sprejem, jako mají spreje 400 ml.

Nejprodávanější

 
130 Kč
 
135 Kč
 
od 130 Kč

Řazení produktů

10 položek celkem

Výpis produktů

MTN 2G Nitro black 500 ml  Kryvá černá
Tip Graffiti optimized
130 Kč
Měrná cena: 260 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, střední tlak, 100% černá, perfektní krytí přes chrom

143
Dope Nitro black 500 ml  Kryvá černá
Tip Graffiti optimized
135 Kč
Měrná cena: 270 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, nízký tlak, 100% černá, skvělé krycí vlastnosti

365
MTN Nitro 2G colors 500 ml  8 barev
Graffiti optimized Více barev
od 130 Kč
Měrná cena: od 260 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, střední tlak, 8 odstínů, perfektní krytí přes chrom

83/WHI
Dope Nitro colors 500 ml  5 barev
130 Kč
Měrná cena: 260 Kč / 1 l

Barvy ve spreji, nízký tlak, pevný ventil,  červená, modrá, zelená, bílá, žlutá

368/BLU
940591 burner outline black closed
Novinka
149 Kč
Měrná cena: 248,33 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, vysoký tlak, 100% černá, skvěle kryje přes chrom

9705
MTN Nitro 2G 500 ml bílá
130 Kč
Měrná cena: 260 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, střední tlak, perfektní krytí přes chrom

6771
Grand prix bílá barva ve spreji 500 ml  Matná+lesklá
Více variant
139 Kč
Měrná cena: 278 Kč / 1 l

Bílá barva ve spreji, univerzální využití,  matná a lesklá varianta

5502/LES
Grand prix černá barva ve spreji 500 ml  Matná/saténová/lesklá
Více variant
139 Kč
Měrná cena: 278 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, univerzální využití,  matná, lesklá a saténová varianta

5499/LES
Montana Schwarz 400 ml  Černá
Graffiti optimized
115 Kč
Měrná cena: 230 Kč / 1 l

Černá barvy ve spreji, vyšší tlak, lepší krytí, pro graffiti využití skvělá volba

4880
Prima černá RAL 9005 sprej 500 ml  Výprodej
89 Kč
Měrná cena: 178 Kč / 1 l

Černá barva ve spreji, odstín RAL 9005,  pro hobby využití

4409

Ovládací prvky výpisu

10 položek celkem