Služby

Graffiti a malby na zakázku

Jsme nedílnou součástí graffiti a street art komunity, a proto můžeme nabídnout realizaci nejrůznějších zakázkových maleb, od klasického graffiti, přes abstraktní, či realistickou malbu až po design a písmomalířinu. Ať už chcete vymalovat pokoj, restauraci, či garáž, nebo chcete malbu na svůj dům, karavan, či obchod, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zprostředkujeme k realizaci umělce dle představ a zadání s ohledem na rozpočet a podmínky.

 

Více informací zde: Pantograff.cz - zakázkové malby

Graffiti workshopy

Nabízíme kompletní zajištění graffiti, nebo street-art workshopů a exhibicí. Máte-li zájem uspořádat pro vaše zaměstnance, zákazníky, partnery, či návštěvníky Vaší akce například graffiti workshop, zajistíme veškeré potřebné vybavení, materiál a zkušeného lektora, který poskytne skupinovou, či individuální lekci od A do Z. Workshopy jsou vhodné pro každého ve věku od 6 let. 

Graffiti exhibice

Podobně je tomu u exhibičních vystoupení, kde opět zajistíme celou show tzv. na klíč. Dokážeme zaujmout Vaše návštěvníky nevšední uměleckou show, na konci které můžete vytvořené dílo použít dle libosti a Vaší fantazie. Dokážeme zajistit od výroby „plátna“, respektive plochy, na kterou se bude malovat, přes samotnou realizaci až po profesionální video, či obrazový výstup pro vaši následnou prezentaci. Jsme schopni zajistit besedu, či přednášku se zkušenými street-art a graffiti umělci, či individuální poradenství. 

 

Více o workshopech a exhibicích zde: Pantograff.cz - workshopy a exhibice

 

Dekorativní činnost

Jsme obklopeni spoustou umělců, kteří neznají meze vlastní kreativity, a proto dokážeme nabídnout i nejrůznější řešení atypických požadavků. Například nejrůznější dekorace, kulisy, reklamní poutače a další nepřeberné množství objektů, které jsou díky následnému výtvarnému zpracování naprostým originálem. Ozvěte se i přesto, že nemáte jasnou představu, ale jen vizi. Dokážeme jí dotáhnout až k realizaci.

 

Malířské práce

Potřebujete vymalovat pokoj, či chodbu doma, nebo v dílně? Případně chcete udělat novou fasádu Vašeho domu? Stačí se ozvat. Spolupracujeme se zkušenými malíři, kteří práci zvládnou na jedničku a neznásilní Vaší peněženku.

Lakýrnické práce

Chystáte se dát nový lak Vašemu jízdnímu kolu, autu, či potřebujete něco přelakovat doma, či na zahradě? Pokud je Vás čas a nedostatek zkušeností to, co Vás brzdí, pak nabízíme lakýrnické práce od kvalifikovaných lakýrníků, mistry ve svém oboru. Ozvěte se nám s Vaší poptávkou, či požadavkem a pokusíme se najít to nejlepší řešení.

Pro více info sledujte web 

pantograff-cz_web-1