Stardust efektové spreje

Obsah:

►Chameleon effect paint - barvy měnící odstín

►Opalescent effect paint - oplizující efekt

►Diamond effect paint - bohaté metalízy

►Holographic effect paint - efekt duhy

▼ Zcela novou kapitolu lakování v domácích podmínkách nabízí produkty franczouské značky barev Stardust. V naší nabídce najdete nejoblibenější efekty reagující na úhled pohledu a dopad světla, díky kterým můžete dodat naprosto originální vzhled věcem kolem.

stardust-colors


Stardust Chameleon effect - mění barvu dle úhlu pohledu

Chameleon effect jsou perleťové barvy, které nabízejí efekt dvojité, trojité nebo vícenásobné změny barev. K tomuto posunu z jednoho odstínu do druhého dochází v závislosti na úhlu pohledu pozorovatele. Chameleon barvy se snadno nanášejí a zaručují perfektní barvu odolnou proti UV záření, teplu i povětrnostním vlivům. Spreje vyrábí společnost Stardust ze stejných barev, které se prodávají profesionálním lakýrníkům. Díky balení ve spreji jsou určeny uživatelům, kteří nemají profesionální nástroje nebo vybavení.


 

Starudst Opalescent effect - jedinečný opalizující efekt

Stardust Opal effect jsou pravděpodobně jedny z nejúžasnějších dostupných efektových barev. Tyto opalizující barvy jsou jedinečné a zobrazují duhové odlesky totožné s perleťovým vzhledem mušlí, nebo barvami některých drahých kamenů a bílých opálů. Když se pozorovatel pohybuje kolem opálové barvy, světlo si hraje s barvami, které oči vidí, a transformuje je. Výrobek odráží a reaguje na světlo zobrazením velmi intenzivního efektu, u kterého se odstíny mění se v závislosti na úhlech povrchu a perspektivě pozorovatele. Opalescentní barva může být použita nejen v automotive, ale i pro dekorace, lahve, mobilní telefony, šperky, design, architektura atd.


 

Stardust Diamond effect - prémiové metalízy s nejvyšším leskem

Diamond effect od francouzské značky Stardust jsou perleťové barvy, které nabízí řadu odstínů s bohatým perleťovo-metalickým efektem. Barvy jsou na bázi rozpouštědel s kvalitou autolaku, a proto by měly být aplikovány tenké vrstvy. Díky tomu je možné docílit rovnoměrného rozložení sklo-metalických částic, které jsou v barvě obsaženy a díky kterým je výsledný efekt k neporovnání s klasickou metalízou. Diamantové barvy jsou jiskřivě reflexní, poloprůhledné a je třeba je správně aplikovat na černé, či bílé pozadí (dle odstínu typu perleti). Diamantové barvy se liší od obvyklých metalíz tím, že obsahují inkousty „Candy“, které vytvářeji tekutý efekt, jakoby povrch byl mokrý.


 

Stardust Holographic - vytváří efekt duhy

Speciální efektová barva ve spreji Arco Iris 35 µm / 20 µm je transparentní lak s holografickým efektem. Barva vytváří tzv. optický hranol a procházející světlo je lámáno do jedinečeného efektu, který je vytvářen díky přijímanému světlu (slunce, lampa, světlomet ...). Perlescentní efekt s duhovými barvami vytváří mikro částice o velikosti 35, nebo 20 µm.