MTN Automotive - spreje pro Váš automobil

Obsah:

►MTN Vinyl coating - snímatelná, gumová barva

►MTN Bumper paint - barva pro opravu nárazníků

►MTN Rims paint - lak na disky kol

►MTN Brake caliper paint - barva na brzdové třmeny

▼ Automotive je výraz pro automobilový průmysl, a proto i spreje řady MTN Automotive jsou určeny k opravám a úpravám automobilů a motocyklů. Vyjímečná kvalita těchto sprejů dodá čerstvý vzled vašemu vozu, či jeho částem.

MTN PRO Products (3)MTN PRO Products (4)


MTN PRO Vinyl coating spray - odstranitelné, tzv. DIP barvy

Vinylový víceúčelový sprej, který je po svém vysušení odstranitelný z většiny neporézních povrchů. Nástřik se chová jako guma a jednotlivé vrstvy se slévají. Pro dobré výsledky doporučujeme 3-6 vrstev. Platí, že čím více vrstev, tím odolnější výsledek a jednodušší odstranění.

Po vyschnutí je lak odolný povětrnostním vlivům a může sloužit jako základ pro další barvy. Liquid vinyl je v nabídce v 13 matných a 5 metalických odstínech včetně stříbrné a zlaté. Barvu je vhodné nanášet na všechny typy materiálů, jako kov, plast, sklo a další.

MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (8)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (5)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (6)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (7)MTN PRO Multi Purpose Vinyl CoatingMTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (3)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (1)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (4)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (10)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (2)MTN PRO Multi Purpose Vinyl Coating (11)

Pokud chcete nanést gumový povrch a udělat z něj permanentí nástřik, použijte pod gumový/vinylový DIP sprej tento základ: MTN Vinyl primer 400 ml

video VIDEO

Lakování detailů auta

Lakování detailů auta


 

 

MTN PRO Bumper paint - strukturovaná barva na nárazníky

Sprej určený pro opravu vzhledu nárazníků a dalších plastových komponent. Nitro kombinační pryskyřice zaručují vysokou přilnavost a odolnost. Černá barva s texturou dokonale změní vzhled zašlích dílů. 

MTN PRO Textured Bumper PaintMTN PRO Textured Bumper Paint (2)MTN PRO Textured Bumper Paint (1)

video VIDEO


 

MTN PRO Aluminium rim paint - pro opravu a oživení vzhledu kol

Sprej určený pro opravu vzhledu ráfků pneumatik a dalších kovových předmětů. Akrylová barva na bázi rozpouštědel je rychleschnoucí smalt vytvářející nový vzhled.

MTN PRO Aluminium Rim Paint (1)MTN PRO Brake Caliper PaintMTN PRO Aluminium Rim Paint (2)

video VIDEO


 

MTN PRO Brake caliper paint - extrémně odolná barva na brzdy

Barva pro lakování brzdových třmenů, která má speciální vlastnosti co se odolnosti a trvanlivosti týče a je velmi snadno a bezpečně použitelná na všech typech automobilů. Vhodné pro tunning i průmyslové využití. Barva vytvrdne a je odolná teplotám do 110 °C. Po polymeraci filmu je barva odolná i poškrábání a zachovává si lesklý výsledný efekt. 

MTN PRO Brake Caliper Paint (1)MTN PRO Brake Caliper Paint (2)MTN PRO Brake Caliper Paint (3)MTN PRO Automotive

video VIDEO