Cadence - umělecké a kreativní barvy

Obsah:

►Cadence Holographic varnish - transparentní lak s holografickým efektem

►Cadence Mirror effect spray - sprej se zrcadlovou barvou

►Cadence Moss effect paint - tekutý mech

►Cadence Acrylic paint - akrylové barvy v mnoha odstínech

►Cadence Magic paint - barvy s efektem chameleon

►Cadence Hybrid metallic paint - multifunčkní metalické barvy

►Cadence Liquid leaf - tekuté zlato

▼ Cadence je turecká značka uměleckých a kreativních potřeb, které zaujmou svojí kvalitou za rozumnou cenu. Mimo klasické akrylové barvy nabízí Cadence i nejrůznější efektové barvy s širokým spektrem využití.

maxresdefault_1 


 

Cadence Holographic varnish - pro holografický efekt na různých materiálech

Transparentní lak s holografickým efektem (obsahuje holografické částice), který vytváří film odrážející světlo v různých barvách, dle úhlu pohledu a dopadu světla. Vhodný pro aplikace na většinu materiálů, včetně skla.

Lak je ředitelný vodou a bez silného zápachu s možností využití na různé materiály. Pro využití na oblečení je v nabídce speciální holografický lak na textil.

 

 


 

Cadence Mirror effect spray - promění sklo v zrcadlo

Chromový sprej, který promění každé sklo v zrcadlo během jedné minuty procesu. Speciální sprej se nanáší ve dvou vrstvách na vnitřní, nebo zadní stranu skla, které musí být dokonale vyčištěné a odmaštěné. 

 


 

Cadence Moss effect paint - imitace mechového vzhledu

Zelená barva se strukturou, která imituje vzhled mechu. K dispozici je ve dvou zelených variatách a je možné jí použít pro dekorativní, modelářské, či další kreativní účely.

Barva je ředitelná vodou a bez silného zápachu s možností využití na různé materiály.

 


 

Cadence Premium acrylic paint - akrylové barvy nejvyšší kvality

Akrylová barva značky Cadence, která je vhodná na dřevo, papír, kov a další materiály. Barva je na vodní bázi, tedy netoxická a ředitelná vodou. Aplikace štětcem, houbičkou, či špachtlí.

Barva je vysoce krycí, matná, flexibilní a k dispozici je v široké škále 80 odstínů.

 


 

Cadence Magin twin paint - barvy měnící barvu

Magické barvy, které mění svůj odstín dle úhlu pohledu a dopadu světla, či barvě podkladu. Tzv. měňavé barvy je možné použít na většinu materiálů a k dispozici jsou v široké škále 19 metalických odstínů.

 


 

Cadence Hybrid metallic paint - metalické barvy na všechny druhy povrchů

Nová generace vodou ředitelných multifunkčních barev, s vynikající přilnavostí. Jsou určené pro venkovní projekty i vnitřní použití - jsou netoxické. Při aplikaci není nutné použít základovou barvu, ani ochranný lak. Vhodné na všechny pevné povrchy, včetně textilu.

 

 


 

Cadence Liquid leaf - pro dokonalý vzhled zlata

Dvousložková barva s výrazným zlatým efektem. S imitací tekutého zlata se velmi snadno pracuje a je všestranně využitelné a intenzivně zabarvená tak, že nepoznáte rozdíl od pravého zlata. Je ideální pro projekty v domácnosti, DIY a všechny druhy restaurátorských a dekoračních prací. Původně bylo vyvinuto na zdobení skla a zrcadel, ovšem můžete ho využít i na jiné materiály.