Cadence - umělecké a kreativní barvy

Obsah:

►Cadence Holographic varnish - transparentní lak s holografickým efektem

►Cadence Mirror effect spray - sprej se zrcadlovou barvou

►Cadence Moss effect paint - tekutý mech

►Cadence Acrylic paint - akrylové barvy v mnoha odstínech

►Cadence Magic paint - barvy s efektem chameleon

►Cadence Hybrid metallic paint - multifunčkní metalické barvy

►Cadence Liquid leaf - tekuté zlato

▼ Cadence je turecká značka uměleckých a kreativních potřeb, které zaujmou svojí kvalitou za rozumnou cenu. Mimo klasické akrylové barvy nabízí Cadence i nejrůznější efektové barvy s širokým spektrem využití.

maxresdefault_1 


 

Cadence Holographic varnish - pro holografický efekt na různých materiálech

Transparentní lak s holografickým efektem (obsahuje holografické částice), který vytváří film odrážející světlo v různých barvách, dle úhlu pohledu a dopadu světla. Vhodný pro aplikace na většinu materiálů, včetně skla.

Lak je ředitelný vodou a bez silného zápachu s možností využití na různé materiály. Pro využití na oblečení je v nabídce speciální holografický lak na textil.

 

 


 

Cadence Mirror effect spray - promění sklo v zrcadlo

Chromový sprej, který promění každé sklo v zrcadlo během jedné minuty procesu. Speciální sprej se nanáší ve dvou vrstvách na vnitřní, nebo zadní stranu skla, které musí být dokonale vyčištěné a odmaštěné. 

 


 

Cadence Moss effect paint - imitace mechového vzhledu

Zelená barva se strukturou, která imituje vzhled mechu. K dispozici je ve dvou zelených variatách a je možné jí použít pro dekorativní, modelářské, či další kreativní účely.

Barva je ředitelná vodou a bez silného zápachu s možností využití na různé materiály.

 


 

Cadence Premium acrylic paint - akrylové barvy nejvyšší kvality

Akrylová barva značky Cadence, která je vhodná na dřevo, papír, kov a další materiály. Barva je na vodní bázi, tedy netoxická a ředitelná vodou. Aplikace štětcem, houbičkou, či špachtlí.

Barva je vysoce krycí, matná, flexibilní a k dispozici je v široké škále 80 odstínů.

 


 

Cadence Magin twin paint - barvy měnící barvu

Magické barvy, které mění svůj odstín dle úhlu pohledu a dopadu světla, či barvě podkladu. Tzv. měňavé barvy je možné použít na většinu materiálů a k dispozici jsou v široké škále 19 metalických odstínů.

 


 

Cadence Hybrid metallic paint - metalické barvy na všechny druhy povrchů

Nová generace vodou ředitelných multifunkčních barev, s vynikající přilnavostí. Jsou určené pro venkovní projekty i vnitřní použití - jsou netoxické. Při aplikaci není nutné použít základovou barvu, ani ochranný lak. Vhodné na všechny pevné povrchy, včetně textilu.

 

 


 

Cadence Liquid leaf - pro dokonalý vzhled zlata

Dvousložková barva s výrazným zlatým efektem. S imitací tekutého zlata se velmi snadno pracuje a je všestranně využitelné a intenzivně zabarvená tak, že nepoznáte rozdíl od pravého zlata. Je ideální pro projekty v domácnosti, DIY a všechny druhy restaurátorských a dekoračních prací. Původně bylo vyvinuto na zdobení skla a zrcadel, ovšem můžete ho využít i na jiné materiály. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení