Molotow action markers - optimalizováno pro graffiti

Obsah:

►Molotow Scrawl stick - voskový popisovač

►Molotow Permanent paint - barvy na alkoholové bázi

►Molotow Masterpiece - dva typy extrémní černé

▼ Fixy a popisovače přizpůsobené potřebám graffiti - to je produktová linie Molotow action. Rychlost schnutí, stabilita i za extrémníchh podmínek a spolehlivá odolnost jsou hlavními parametry, které tyto produkty splňují na maximum.

unnamed


 

Molotow Scrawl stick - voskový popisovač i do extrémních podmínek

Voskový značkovač je díky vysoce intenzivním barvám, dobré kryvosti a krémové struktuře, použitelný na téměř všech plochách, a to i pod vodou! Popisovač je k dispozici v pěti barevných odstínech.

Značkovací médium tvoří jasně zbarvený vosk, matný, neprůhledný s omezenou permanentností (není otěruvzdorný). Vosk je teplotně stabilní a usazený plastovém pouzdru s rotačním posunem vosku. 

molotow-graffiti-markers (6)molotow-graffiti-markers (8)molotow-graffiti-markers (11)molotow-graffiti-markers (7)molotow-graffiti-markers (10) 


Molotow Permanent paint - alkoholové náplně různých barev

V této produktové variantě je v nabídce 8 odstínů. Náplň je lihová, pigment má velice dobré krycí vlastnosti a je vhodný na téměř všechny materiály od plastů, přes kov, porcelán, sklo, dřevo, papír, kůži, a další materiály.

Barvy dobře kryjí a po zaschnutí jsou matné, vodě a oděru odolné. 

K dispozici je náplň samotná, ve fixu, či squeezeru.

001_KEYVISUALREFILL_045_DSC02437_retouche020_Molotow_Feb2020_Dripstick_009_Mod620PP_Refilling640000_Burner_640PP320PP_Chrome_02320PP_Tip620000_Permanent_Paint_620PP320PP_Chrome_01

 

video VIDEO


 

Molotow Masterpiece - dva typy černé pro extrémní využití

Náplň je lihová, pigment má velice dobré krycí vlastnosti a je vhodný na téměř všechny materiály od plastů, přes kov, porcelán, sklo, dřevo a další materiály. Díky opravdu vysoké koncentraci černého pigmentu je stopa velice kontrastní.

SPEEDFLOW

Speedflow je černá s lehkým měděným odstínem, která vytváří metalickou černou stopu.

COVERSALL

Coversall je černá s příměsí syntetického bitumenu, která vytváří uhlově černou stopu.

 molotow-masterpiece-367pi-4-8mm-speedflow-ink-mark2-35767000_MASTERPIECE-Speedflow-03760000_MASTERPIECE-Coversall-05767000_4_masterpiece_767pi_speedflow_1_2048x

 

video VIDEO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení