Edding acrylic - akrylové fixy

Edding acrylic - novinka ve hře akrylu.

Německá značka Edding přichází se zcela novou řadou produktů, která nese označení acrylic. Jak název napovídá, jedná se o akrylové barvy ve fixu, či speciálním, oboustranném aplikátoru. Každý produkt této řady obsahuje vysoce kvalitní pigmentovanou matnou barvu na bázi vody, která je neprůhledná, světlostálá a bez zápachu. Barva je po zaschnutí permanentní na většině materiálů v interiéru, i exteriéru a je vhodná na materiály jako plátno, kámen, sklo, plast, dřevo, kov, papír a další.

Nabídka obsahuje brilantní syté odstíny, jemné pastelové odstíny i neonové barvy a k dispozici je fix s kulatým hrotem 2 mm, fix s kulatým hrotem 4 mm, fix se zkoseným hrotem 10 mm a speciální oboustranný aplikátor.

csm_edding-acrylic-markers_232cd2a843

Fixy:

Hrot 2 mm nese označení Edding 5300, hrot 4 mm je Edding 5100 a zkosený hrot 10 mm má Edding 5000.

edding-acrylic-marker (6)edding-acrylic-marker (10)edding-acrylic-marker (9)edding-acrylic-marker (8)edding-acrylic-marker (2)

Akrylová barva v tubě:

Speciální aplikátor z velice měkkého plastu, díky čemuž je možné regulovat průtok barvy mačkáním. Na jedné straně má tuba aplikátor do špičky s šířkou cca 2-3 mm a na druhé straně je plochý aplikátor se stopou cca 5-10 mm.

edding-acrylic-marker (3)edding-acrylic-marker (5)edding-acrylic-marker (7)edding-acrylic-marker (12)edding-acrylic-marker (4)

 

 video VIDEO

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení