Edding acrylic - akrylové fixy

Edding acrylic - novinka ve hře akrylu.

Německá značka Edding přichází se zcela novou řadou produktů, která nese označení acrylic. Jak název napovídá, jedná se o akrylové barvy ve fixu, či speciálním, oboustranném aplikátoru. Každý produkt této řady obsahuje vysoce kvalitní pigmentovanou matnou barvu na bázi vody, která je neprůhledná, světlostálá a bez zápachu. Barva je po zaschnutí permanentní na většině materiálů v interiéru, i exteriéru a je vhodná na materiály jako plátno, kámen, sklo, plast, dřevo, kov, papír a další.

Nabídka obsahuje brilantní syté odstíny, jemné pastelové odstíny i neonové barvy a k dispozici je fix s kulatým hrotem 2 mm, fix s kulatým hrotem 4 mm, fix se zkoseným hrotem 10 mm a speciální oboustranný aplikátor.

csm_edding-acrylic-markers_232cd2a843

Fixy:

Hrot 2 mm nese označení Edding 5300, hrot 4 mm je Edding 5100 a zkosený hrot 10 mm má Edding 5000.

edding-acrylic-marker (6)edding-acrylic-marker (10)edding-acrylic-marker (9)edding-acrylic-marker (8)edding-acrylic-marker (2)

Akrylová barva v tubě:

Speciální aplikátor z velice měkkého plastu, díky čemuž je možné regulovat průtok barvy mačkáním. Na jedné straně má tuba aplikátor do špičky s šířkou cca 2-3 mm a na druhé straně je plochý aplikátor se stopou cca 5-10 mm.

edding-acrylic-marker (3)edding-acrylic-marker (5)edding-acrylic-marker (7)edding-acrylic-marker (12)edding-acrylic-marker (4)

 

 video VIDEO